°C

Budzimy Olę

Ola Mądry fot. autorka

Ola Mądry, która jest weterynarzem, kilka tygodni temu uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Doznała ciężkiego urazu czaszkowo-mózgowego. Przeszła trudną operację i przez miesiąc przebywała na oddziale intensywnej terapii, walcząc o życie. Teraz jej bliscy walczą o powrót Oli do zdrowia…

„Ola jest niesamowitą, pogodną, pełną życia i uśmiechu osobą. Weterynarz z powołania, miłośniczka zwierząt małych i dużych. Ola uwielbia góry, gdyby mogła spędzałaby tam każdą chwilę, zdobywając kolejne szczyty. Jej pasją są również wspinaczka i konie. Jest wspaniałym przyjacielem, prawdziwym i szczerym. Zawsze służy dobrą radą i gotowa jest nieść pomoc, tym którzy jej potrzebują. Ratuje zwierzęta, którym nikt nie daje szans na przeżycie. Tak została właścicielem kotki Szyszki oraz psa Czestera, które czekają na nią w domu. O każde zwierzę walczy do końca. Teraz nadszedł czas, żebyśmy to my zawalczyli o Olę i jej powrót do sprawnego życia” – napisali na stronie Fundacji Warto jest pomagać jej bliscy.

Dziś od 20:00 do 21:00  w magazynie Między Nami Zwierzętami
Marcin – partner Oli, przyjaciółka Iwona oraz Beata Karpeta – szkoleniowiec i administratorka: Budzimy Olę – BAZAREK – opowiedzą o wspaniałej Pani weterynarz, jej miłości do zwierząt, górskiej pasji oraz historii Szyszki i Czestera – jej domowych zwierzaków.

Tu można pomóc:
https://www.wartojestpomagac.pl/podopieczny/ola-madry

Posłuchaj audycji:

W audycji około 20:50 mini wykład zoodietetyk Małgorzaty Biegańskiej-Hendryk   o problemach ze stawami i suplementach, które pomagają w regeneracji stawów u naszych pupili.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.