°C

Bruce Springsteen – „Letter To You”

 

„Letter To You” to nowy studyjny album Bruce'a Springsteena z E Street Band. To rockowa płyta napędzona brzmieniem sygnowanym przez uwielbiany przez fanów Bossa zespół. Wszystkie kompozycje zostały zarejestrowane w domowym studiu Bruce'a w New Jersey. Teksty piosenek na tym albumie poruszają tematy żalu, starzenia się i umierania.

To już 20 album studyjny Springsteena, pierwszy od płyty „High Hopes” z 2014 roku z E Street Band i ich pierwsza w współpraca od trasy The River Tour z 2016 roku.

Sam artysta mówi o płycie tak: „Kocham emocjonalną duszę „Letter To You”. Kocham też brzmienie E Street Band grającego na żywo w studiu w sposób, w jaki nigdy wcześniej tego nie robiliśmy, bez dogrywek. Stworzyliśmy ten album w 5 dni i okazało się to jednym z najlepszych doświadczeń mojego życia”

„Letter To You” zawiera dziewięć nowych piosenek i trzy nowe nagrania jego legendarnych ale wcześniej nie wydanych kompozycji z lat 70′ – „Janey Needs a Shooter”, „If I Was the Priest” i „Song for Orphans”. Na albumie poza Brucem Springsteenem usłyszymy takich artystów jak: Roy Bittan, Nils Lofgren, Patti Scialfa, Garry Tallent, Stevie Van Zandt, Max Weinberg, Charlie Giordano i Jake Clemons. Za produkcje odpowiadał Ron Aniello i Bruce, za mix Bob Clearmountain, a za mastering Bob Ludwig.

Zespół zakładał, że wyruszy w trasę koncertową, aby wesprzeć płytę na początku 2021 roku, ale plany te zostały zakłócone przez pandemię.

 

Lista piosenek:

  1. One Minute You’re Here
  2. Letter To You
  3. Burnin Train
  4. Janey Needs A Shooter
  5. Last Man Standing
  6. The Power Of Prayer
  7. House Of A Thousand Guitars
  8. Rainmaker
  9. If I Was The Priest
10. Ghosts
11. Song For Orphans
12. I’ll See You In My Dreams

/SONY/

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku