°C

Biblioteka Radia Zachód – 09.07.2020

Biblioteka Radia Zachód
 

W audycji opowiemy o : ,,Bestiach Bandery''/ Replika /, ,, Krokodylu w doniczce''/ Wydawnictwo Kobiece /, a także o usze, która odegrała ważną rolę w życiu pewnego mężczyzny/ Szary Lew/. Dzieci wraz z dorosłymi zaprosimy na spotkanie z Linneą, która przez cały rok obserwuje przyrodę / Zakamarki /, a nasze recenzentki zachęcą do czytania ciekawych książek. Nasze recenzentki zarekomendują Państwu ciekawe pozycje książkowe. Poetka i recenzentka , Beata Patrycja Klary poleca książę pt.,, Nie ufaj mi''/ Replika / Agnieszka Kimon z biblioteki imienia Zbigniewa Herberta w Gorzowie zachęca do przeczytania książki zatytułowanej ,,Czas wagi''/ Lira Publishing /. Zapraszam. Izabela Patek.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku