°C

Bardzo galaktyczny i zarazem egzotyczny zestaw Gwiazd w propozycjach!

Warner Music Polska
 

W tym tygodniu serwujemy odkrywcę nowego gatunku country-trapu, młodziutką Almę, Bebe Rexhę w towarzystwie Jaxa Jonesa, Margaret z prywatnym chłopakiem i ... kosmiczną Sylwię Grzeszczak!

ALMA Perfect
Mimo bardzo młodego wieku Alma gra już na pianinie, gitarze, sama komponuje i pisze teksty. Tłumaczone z hiszpańskiego imię znaczy „dusza”. Jej cechy charakterystyczne to burza loków, duże, niebieskie oczy i przede wszystkim nietypowa barwa i delikatny głos. Mająca bułgarskie i brytyjskie korzenie ALMA od dziecka była związana z muzyką – uczyła się grać na różnych instrumentach. Przygodę ze śpiewaniem jednak zaczęła w formie żartu – publikowała na Instagramie filmiki, w których śpiewała covery swoich ulubionych utworów. To właśnie tam młodziutką Almę zauważył jeden z najlepszych rumuńskich producentów – Christian Tarcea, który zauroczony jej głosem i charyzmą zaprosił ją do współpracy. Tak właśnie powstał debiutancki singiel wokalistki – Perfect!

BLANCO BROWN The Git Up
Hit ‚The Git Up’ wschodzącej gwiazdy country-trapu – Blanco Browna, został okrzyknięty fenomenem we Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech i wciąż podbija europejskie listy przebojów plasując się na coraz wyższych pozycjach!
Zdobył również ogromną popularność w internecie, Artysta postanowił więc stworzyć charakterystyczną choreografię do utworu. W tym celu nagrał specjalny tutorial z udziałem popularnej artystki country – Lainey Wilson. Filmik był odtwarzany już prawie 8 milionów razy oraz zachęcił wielu internautów do wstawiania własnych wersji tańca nazwanego #TheGitUpChallenge. 

„To niewiarygodne jak szybko i organicznie The Git Up zyskuje popularność, cóż za niesamowite szczęście! Fantastycznie że nagrywacie swoje wersje #TheGitUpChallenge, cieszę się że ten utwór sprawia wam tyle radości!” – komentuje Blanco Brown.

SYLWIA GRZESZCZAK Rakiety
To już czas, Sylwia Grzeszczak odpala „rakiety” i zabiera nas w kolejna muzyczną podróż. Nowy, długo wyczekiwany singiel nawiązuje do pierwszych lotów ludzi na Księżyc, mówi o wielkich marzeniach i przekraczaniu własnych granic. Ma to swoje odzwierciedlenie również w muzyce, artystka postawiła na nowe, innowacyjne brzmienia połączone z rockowym pazurem, jaki od dawna daje się wyczuć na jej koncertach.
Nowy singiel „Rakiety” zobrazowany został fantastycznym klipem, wystartowała też przedsprzedaż nowej płyty Sylwii Grzeszczak. Krążek zatytułowany ‚Best Of Live: 10 Ten Tour’ ukaże się już 20 września.
https://www.youtube.com/watch?v=mXtsNjamCKY

 

JAX JONES; BEBE REXHA Harder
Świeżo po premierze singla ‚One Touch’ z Jess Glynne, dwukrotnie nominowany do nagrody BRIT DJ i producent Jax Jones powraca z kolejnym gorącym duetem! Tym razem artysta zaprosił do współpracy gwiazdę pop Bebe Rexha. Efekt to przebojowy singiel ‚Harder’.
W typowym dla Bebe stylu, tekst ‚Harder’ prezentuje zadziorną stronę Artystki. Piosenka sprawi, że natychmiast zechcecie zatańczyć. Popowo-dance’owe bity charakterystyczne dla Jaxa oferują zastrzyk pewności siebie.

 

MARGARET; KACEZET Chwile Bez Słów
Margaret wydała kolejny singiel promujący nowe wydawnictwo. W utworze ‚Chwile Bez Słów’ występuje z Kacezetem, z którym jest prywatmie związana. ‚Gaja Hornby’ to tytuł pierwszej polskojęzycznej płyty w karierze Artystki. Płyta miała premierę 31 maja 2019.

Margaret i Kacezet nie pierwszy raz występują razem. Wcześniej można było ich zobaczyć w nagraniu ‚Daenerys & Jon Snow’, inspirowaną ‚Grą O Tron’.

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku