°C

Bajki z dżungli i oceanu

RADIOWIECZÓR
Dziś porozmawiamy o literaturze dla dzieci.

Agnieszka Ginko, poetka i pisarka, laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich, autorka książek dla dzieci i publikacji edukacyjnych. Za książki dla dzieci otrzymała w 2015 ogólnopolską Nagrodę Guliwer w Krainie Olbrzymów. Jej wiersze Ciotka Klotka i inne historie (Pascal) zostały wyróżnione w konkursie Książka Przyjazna Dziecku 2011, książka Podróż Srebrnego jest finalistką Konkursu Makuszyńskiego 2014, a opowiadania o rodzinie Tutków – Tutlandia zostały nominowane do nagrody Książka Roku 2013. W 2015 ukazała się drugą część książki o Tutce i Tutku – Tutlandia – Niespodzianki wyróżniona ogólnopolską nagrodą FENIKS 2016.  Mieszka w Zielonej Górze i pracuje w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej.

 

Autorka będzie gościem Radiowieczoru- 20.30
Książki a autografem dla słuchaczy dużych i małych. Zapraszam.
 
 

4 odpowiedzi na “Bajki z dżungli i oceanu”

  1. Dobry wieczór ,gorący ,taki upalny jak na pustyni ? Oj chyba nie to nie ten klimat i mam nadzieję że jeszcze nie za szybko ale kto wie jesli nie jest za późno dla naszej planety na ratunek to może jednak powinniśmy się bardziej starać by zmiany klimatyczne nie były tak dramatyczne dla naszej planety . Jak na razie nie ma innej zdatnej dla życia ludzi i przyrody naturalnej planety ,niestety .Pozdrawiam z 🙂

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.