°C

Ava Max – „Heaven & Hell”

 

Pierwszy solowy album popowej sensacji Avy Max. Jeszcze przed debiutem artystka wydała cztery single, które dotarły na szczyt najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych („Sweet But Psycho”, „So Am I”, „Salt”, „Kings and Queens”) oraz „Torn”, które zajęło trzecie miejsce.

„Trzymałam ten sekret w tajemnicy bardzo długo i jestem bardzo podekscytowana, że w końcu mogę ogłosić mój debiutancki album „Heaven & Hell” – mówi Ava. „Włożyłam w niego całe swoje serce i swoją duszę i nie mogę się doczekać, aż wszyscy go usłyszą”.

Heaven & Hell można określić jako dwie odsłony osobowości każdego człowieka. Pierwsza z nich, czyli niebo, odnosi się do optymistycznej energii, w której dominuje wolność i swoboda. Druga z nich, czyli piekło, to przestrzeń, w której pozytywne energie zostają złamane przez mrok otchłani, a swoboda i wolność skrępowana przez pewność siebie i stanowcze decyzje.

Można nawet odnieść wrażenie, ze głos Avy stworzony jest do wyższych celów, a wśród dynamicznych, popowych dźwięków zwyczajnie się marnuje. Kiedy jednak pojawia się Kings & QueensTake You To Hell czy Belladonna – słychać, że nawet w tych tanecznych produkcjach artystce udaje się jej przemycić dopracowaną technikę i imponujący zakres wokalu.

W tym całym piekielnym niebie wyłania nam się sylwetka feministki, która pokazuje siłę kobiet. Niezależność, autonomię, zaradność i swobodę. Ava Max nie odkrywa tu niczego nowego, ale dzięki chwytliwym dźwiękom wbija do głowy słuchacza kilka lekcji, które nieświadomie zaczynasz nucić – tak zwany przekaz podprogowy.

Media na całym świecie okrzyknęły wokalistkę: popową księżniczką, następczynią Madonny oraz nową Lady Gagą. Jednak to ostatnie określenie nie do końca przypadło do gustu samej zainteresowanej.
Spis utworów: 

1. „Heaven”
2. „Kings & Queens”
3. „Naked”
4. „Tattoo”
5. „OMG What’s Happening”
6. „Call Me Tonight”
7. „Born to the Night”
8. „Torn”
9. „Take You To Hell”
10. „Who’s Laughing Now”
11. „Belladonna”
12. „Wild Thing”
13. „So Am I”
14. „Salt”
15. „Sweet but Psycho”

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku