°C

Co dalej z działką przy Łużyckiej w Świebodzinie?

autor. befunky.com
 

Sprzedaż działki budowlanej, położonej przy ul. Łużyckiej w Świebodzinie, wywołuje wśród mieszkańców i samorządowców świebodzińskich wiele kontrowersji. Podczas sprzedaży działka była przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Burmistrz Świebodzina próbował już dwukrotnie zmienić jej przeznaczenie na działalność handlową. Zdaniem opozycji, gdyby doszło do zmiany, wartość działki wzrosłaby do blisko 6 mln zł, a to oznacza stratę dla miasta w wysokości 4 mln zł.

Goście audycji: radny Krzysztof Tomalak, przewodniczący Rady Miasta i Gminy Tomasz Olesiak, burmistrz Świebodzina Tomasz Sielicki oraz radni pow. świebodzińskiego Mieczysław Czepukowicz i Michał Motowidełko.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku