°C

Alle Farben ‎– Sticker On My Suitcase

Alle Farben jest artystą, który myśli za pomocą wszystkich kolorów! 'Sticker On My Suitcase' to trzeci studyjny album producenta, który ma w dorobku takie przeboje jak 'Fading', 'Only Thing We Know' i 'Little Hollywood'. Tematem przewodnim tej płyty jest podróż - w ciągu ostatnich kilku lat Alle Farben, czyli Frans Zimmer, właściwie bez przerwy był w trasie, przemieszczając się z miejsca w miejsce. Ciągła podróż odbija się też w jego muzyce, pełnej różnych inspiracji, muzyków i wokalistów.

„Sticker On My Suitcase” to trzeci studyjny album producenta, który ma w dorobku takie przeboje jak „Fading”, „Only Thing We Know” i „Little Hollywood”. Tematem przewodnim albumu jest podróż, której w ciągu ostatnich kilku lat Alle Farben, czyli Frans Zimmer, doświadczał, będąc w tzw. trasie.

Całość otwiera intro „Arrival” (przyjazd). Zaczyna pobrzmiewać klimat Alle Farben. Dalej mamy dwa znane utwory, które były sporymi przebojami, także u nas. I oto coś nowego – „Comfort Zone”. Aranż w standartowym zestawie AF czyli brzmienie gitary, stopa i w tle kilka minimalistycznych dźwięków, w środku jeszcze trąbka. Do tego męski wokal Quarterhead.

Wszystko tanecznie. Taki też jest kolejny kawałek, ale już z damskim wokalem niejakiej Jordan Powers. Można by się tu przyczepić do linii melodycznej, która przypomina któryś chyba z  przebojów Rity Ora. Ale w sumie jest przyjemnie i ciągle tanecznie.

I oto mamy utwór tytułowy czyli „Sticker on My Suitcase”. Alle Farben przenosi nieco akcent rytmiczny (rozsądnie) choć zachowuje ten sam klimat.

Następny w kolejce nieznany nam utwór to „Without You”. Tu już mamy nieco więcej klubowego feelingu, choć ciągle jest klimatycznie, ale nie ma brzmienia gitary. Tak zresztą należy rozumieć pojęcie „brzmienie gitary” w przypadku Alle Farben. To nie jest gitara lecz brzmienie gitary wyciągnięte z software. Wyciągane bardzo ładnie. Kolejny utwór „The sad Cat” to jeszcze bardziej klubowy kawałek. Chwilami kojarzy się z tym co robią z dźwiękiem Zonderling.

1. Arrival
2. Only Thing We Know (feat. YouNotUs & Kelvin Jones)
3. Fading (feat. ILIRA)
4. Comfort Zone (feat. Quarterhead)
5. Different for Us (feat. Jordan Powers)
6. Sticker on My Suitcase
7. Little Hollywood (feat. Janieck)
8. Without You (feat. H. Kenneth)
9. The Sad Cat
10. Never Too Late (feat. Sam Gray)
11. What Was I Drinking
12. Double in Love (feat. Martin Gallop)
13. H.O.L.Y. (feat. Rhodes)
14. Walk Away (feat. James Blunt)
15. Remember (feat. Lahos)
16. Sramanora
17. We Were on Fire (feat. Will Matta)
18. Departure

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka