°C

Ależ zestaw nowości!

DawidPodsiadlo_Malomiasteczkowy
 

Dziś prawdziwy kocioł różności, stylistyczny groch z kapustą. Co może wyjść z takiego poczęstunku? Wyłącznie zestaw dobrych, momentami bardzo wysmakowanych przebojów. Ciekawe na kogo postawicie, kto spodoba się najbardziej?

DAWID PODSIADŁO Najnowszy Klip
Wiosna i lato były pełne sukcesów dla Dawida Podsiadło. Diamentowa płyta, wyprzedany koncert na PGE Narodowym z Taco Hemingwayem, sukces singla ‚Trofea’, który okupował pierwsze miejsce notowań radiowych list przebojów przez całe kończące się lato. Nadchodzącą jesień artysta zaczyna premierą klipu do utworu ‚Najnowszy Klip, będącego zapowiedzią filmu ‚(Nie)znajomi’.

 

BARANOVSKI Czułe Miejsce
‚Czułe Miejsce’ to piosenka, która zwraca uwagę na wszechobecną potrzebę zaglądania w czyjeś życie. Zbyt lekko i zbyt szybko przychodzi nam ocenianie innych. Ze skrawków informacji wyrabiamy sobie zdanie o drugiej osobie i w tym wszystkim łatwo poddajemy się złym emocjom. Nowocześnie wyprodukowane i zaraźliwie chwytliwe ‚Czułe Miejsce’ zapowiada oczekiwany przez fanów debiutancki album Artysty. Ten nosić będzie tytuł ‚Zbiór’, a ukaże się jesienią tego roku.

JUBEL On The Beach
Któż nie słyszał oryginału tego hitu? Mamy jednak niespodziankę – odświeżoną wersję przeboju Chris Rea. Jej autorem jest mało nam znana formacja o nazwie Jubel. Dokładnie nazwę tej formacji piszę się tak: Jubël. Tworzy ją dwóch Szwedów Sebastian Atas i Victor Sjöström. 

 

KATY PERRY Small Talk
Katy Perry prezentuje drugi singiel w 2019 – ‚Small Talk’. Błyszczący utwór to przejmująca opowieść o dystansie emocjonalnym, który dzieli dwie niegdyś bliskie sobie osoby. Katy śpiewa: „Mieliśmy rozmowy o wieczności, teraz gadamy o pogodzie, ok / Po prostu nie mogę w to uwierzyć / Błyskawicznie zamieniliśmy się z kochanków w obcych”.

 

BETH HART Bad Woman Blues
27. września ukaże się nowy studyjny album Beth Hart. Krążek będzie zatytułowany ‚War In My Mind’ i znajdzie się na nim dwanaście kompozycji. Oto oficjalny singiel zapowiadający płytę zatytułowany ‚Bad Woman Blues’.  

„To utwór o kobiecie, która nie ma żadnego interesu w byciu dobrą, bo wie, że taką nie jest. Zamiast nienawidzić się za to, jest bardzo pewna siebie w związku z mężczyzną. To coś na zasadzie: kochanie, jestem cholerną wiedźmą, ale będziesz się ze mną dobrze bawił”.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku