°C

Ależ nowa piątka! Tu nie ma słabych punktów, tu będzie ostra konkurencja!

Universal Music

Tak długo wypatrywany na horyzoncie singiel Madonny, w kooperacji z Malumą, słoneczna propozycja od Miyo, jubileuszowa Kayah, do tego nowe dźwięki od Lanberry i duet Taylor Swift z Brendonem Urie. Prezentują się doskonale, zestaw wprost wymarzony. Zapraszamy do głosowania!

MADONNA; MALUMA Medellin
Wyczekiwany, czternasty album studyjny w dorobku Madonny, zatytułowany ‚Madame X’, ukaże się 14 czerwca.
Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest ‚Medellín’ z gościnnym udziałem Malumy.

Czternasty album Madonny ukaże się również w wersji deluxe, na winylu, kasecie i w boksie specjalnym. Szczegóły wkrótce.

 

LANBERRY Mówiłeś
Lanberry zaskakuje całkiem nowym singlem!
Po sukcesie płyty ‚miXtura’ i utworów ‚Gotowi Na Wszystko’ oraz ‚Nie Ma Mnie’, Artystka przedstawia całkiem nowy, nie pochodzący z płyty singiel ‚Mówiłeś’. 

 

TAYLOR SWITF; BRENDON URIE Me!
Taylor Swift zaprezentowała klip do premierowego kawałka ‚ME!’. Zarówno w utworze, jak i w teledysku, gościnnie pojawia się Brendon Urie z Panic! At the Disco.
‚ME!’ to piosenka o przyjmowaniu swojej indywidualności i uczynieniu z niej atutu – wyjaśnia wokalistka. 

 

MIYO; GRIZZLE Zrób Ten Krok
MIYO, czyli jeden z najbardziej znanych duetów producenckich w Polsce wracają z nowym singlem! Słoneczny utwór ‚Zrób Ten Krok’, w którym gościnnie pojawił się Grizzlee z ekipy EastWest Rockers został zobrazowany świetnym teledyskiem nakręconym w stolicy Katalonii – Barcelonie. 
Utwór promuje wydaną cyfrową EP-kę ‚Zrób Ten Krok EP’.

 

KAYAH Dawaj W Długą
Trudno uwierzyć w to, że album ‚Kayah i Bregović’ 12 kwietnia skończył 20 lat. Mimo upływu czasu fenomen tego muzycznego zjawiska nie blednie. Kayah i Goran właśnie zakończyli trasę, która wyprzedała się na pniu. Sale koncertowe wypełnione były po brzegi publicznością w każdym wieku, jednak wszyscy znali, śpiewali i tańczyli do utworów z kultowej płyty.
Czy to koniec tej bałkańskiej przygody? Wygląda na to, że nie. Artyści już zapowiedzieli kolejny koncert w Krakowie, a Kayah świętując jubileusz, prezentuje fanom premierowy utwór ‚Dawaj w Długą’!

Nowy singiel został wyprodukowany przez Jana Smoczyńskiego, który jest także kompozytorem utworu. Tekst napisała Kayah. W nagraniach wzięli udział także: Vladimir Karparov (saksofony), Iwona Zasuwa i Zuzanna Malisz (chórki). Pełną realizacją videoklipu do utworu zajął się Krzysztof Szlęzak.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.