°C

5 nowych tytułów w poczekalni. Czy będą miały Wasze wsparcie?

Sony Music

Ekipa pretendentów do wejścia do Listy dziś naprawdę imponująca, jest krajowa debiutantka, jest Piotr Cugowski z nowym singlem zapowiadającym solowy krążek, jest nowa Pink,, duet Bryana Adamsa z Jennifer Lopez, jest też młoda Belgijka.

PINK Hustle
‚Hurts 2B Human’ to ósmy studyjny album P!NK. Nowy album gwiazdy muzyki pop promują single ‚Walk Me Home’ oraz ‚Hustle’. Nad swoją nową płytą P!NK pracowała z takimi artystami jak Max Martin, Shellback, Julia Michael, Nate Ruess, Greg Kurstin i Billy Mann, a także po raz pierwszy z Teddym Geigerem, Sashą Sloan, Beckiem i Sią. Swój drugi singiel „Hustle” P!NK stworzyła z kolei z Danem Reynoldsen z Imagine Dragons. W piosenkach na płycie można usłyszeć też głosy Khalida, Chrisa Stapletona, Cash Cash i Wrabela.

OT Where Is My Love
Olivia Trappeniers znana jako OT wygrała konkurs dla młodych, utalentowanych artystów organizowanych dla jednej z największej rozgłośni radiowej w Belgii. A w 2016 roku wzięła udział w belgijskiej edycji programu The Voice! Od tej pory jej kariera nabiera tempa. Jej akustyczna wersja utworu Martina Garixxa ‚There For You’ została odsłuchana w serwisie Spotify ponad 2 mln razy w krótkim czasie, a singiel ‚You Have Heart’ nagrany przy współpracy z Regi (jednym z najlepszych belgijskich DJ) pokrył się złotem!

Obecnie OT pracuje nas swoimi piosenkami z producentami i songwriterami z różnych części świata. Swój najnowszy singiel ‚Where Is My Love’ stworzyła przy współpracy z Palm Trees! Kojący, delikatny głos OT idealnie komponuje się z melancholijną melodią!

DIANA CIECIERSKA Żyj Z Tym Sam
Diana Ciecierska była półfinalistką ostatniej edycji programu The Voice of Poland, która zakończyła się w grudniu. Kilka miesięcy po udziale w programie artystka prezentuje swój debiutancki singiel zatytułowany ‚Żyj z Tym Sam’.

BRYAN ADAMS; JENNIFER LOPEZ That’s How Strong Our Love Is
Najpierw kompozycja nagrana wspólnie z Edem Sheeranem, a teraz współpraca z Jennifer Lopez – tak najnowsze, nieopublikowane jeszcze wydawnictwo promuje Bryan Adams.

‚Shine a Light’ to 14. studyjny album w karierze Bryana Adamsa. 

 

PIOTR CUGOWSKI Zostań Ze Mną
‚Zostań Ze Mną’ to kolejny singiel zapowiadający solową płytę Piotra Cugowskiego.
Singiel opowiada o miłosnej relacji. Nie zawsze prostej, często uwikłanej w trudne momenty. Zawsze jednak wartej pielęgnowania („Ty i ja płyniemy do brzegu, na skos, ciągle pod prąd. Ty i ja, dwie prawdy, lecz jedno wiem – zostań ze mną”). Autorem tekstu jest sam Piotr Cugowski, za muzykę odpowiada wspólnie z Jarosławem Chilkiewiczem.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka