°C

Pierwsze noworoczne propozycje do Listy!

Natalia Lesz Music
 

Nowe otwarcie 2022 prezentuje się niezwykle intrygujące! Taneczne propozycję mają dla nas Alesso i Katy Perry, zaskakująco prezentuje się Julia Wieniawa i Kuba Karaś, mamy też w zestawie filmową piosenkę Natalii Lesz, nowy singiel duetu Martin Lange oraz zapowiedź EP Oh! Pilot!

ALESSO & KATY PERRY When I’m Gone

Alesso i Katy Perry połączyli siły w nowej piosence 'When I’m Gone'. Energiczny, taneczny utwór jest pierwszą współpracą Artystów. Zarówno Alesso jak i Katy Perry rozpoczęli Nowy Rok od koncertów w Stanach Zjednoczonych. Twórca 'Somebody To Use' rozkręcił sylwestrowe party w Miami i był gwiazdą noworocznej imprezy Omnia Las Vegas. Także w Las Vegas i również podczas sylwestrowo-noworocznych koncertów można zobaczyć autorkę 'Roar', która ogłosiła 'Play' – swą pierwszą rezydencję w Resorts World, właśnie w Las Vegas.

 

 

 

JULIA WIENIAWA & KUBA KARAŚ Nie Mam Dla Ciebie Miłości (Kayax XX Rework)

Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, Ania Leon i Arek Kłusowski wydali w ostatnich dniach covery największych hitów z katalogu wytwórni Kayax. To akcja z okazji dwudziestolecia wytwórni, które przypadło na 2021 rok. Ostatnim singlem jest nowa, wzruszająca wersja utworu 'Nie Mam Dla Ciebie Miłości' z repertuaru Skubasa, którą stworzyli wspólnie Julia Wieniawa i Kuba Karaś. Kolejna odsłona projektu już wczesną wiosną.

Julia Wieniawa pracuje obecnie nad swoją debiutancką płytą, która będzie mieć swoją premierę w pierwszej połowie 2022 roku.

 

 

NATALIA LESZ Gdybyśmy

Premiera singla w sieci odbyła się 7 stycznia, natomiast film pt. 'Gierek', z którego pochodzi, pojawi się w kinach 21 stycznia. Natalia jest związana z tym projektem w podwójnej roli: gra Stellę, która – jak się domniemuje – mogła przyjaźnić się z Pierwszym Sekretarzem a także wykonuje piosenkę, którą napisała do tego filmu wspólnie z Mikołajem Milcke i Marcinem Kuczewskim.

– Przy tym projekcie połączyłam swoje dwie największe pasje: film i muzykę. Moja bohaterka, Stella jest osobą fikcyjną, ale przekazano nam informacje, że istniały plotki, o rzekomej przyjaźni Gierka z pewną ówczesną divą. Ta domniemana relacja stała się dla nas inspiracją podczas tworzenia piosenki. I chociaż urodziłam się już po czasach Gierka, temat miłości i wszelkich komplikacji z nią związanych jest uniwersalny.

 

 

MARTIN LANGE Pod Nosem

’Pod Nosem' to kolejny singiel zapowiadający album 'Kontrasty'. Ten utwór to intymna, minimalistyczna w formie opowieść o tym, że miłość to dryfowanie w morzu pełnym nie tylko dobrych, ale i złych fal – w których sztuką jest nie utonąć.

 

 

OH!PILOT Lol Parade (Moon In Pisces)

Oh!Pilot przedstawia, pochodzący ze swojej najnowszej EPki, utwór 'Lol Parade (Moon In Pisces)'. To indie popowy kawałek z porywającym basem i wpadającym w ucho refrenem, który sprawia, że wprost nie da się do niego nie tańczyć i śpiewać! Teledysk został nakręcony w październiku w dzielnicy Paryża, w której mieszka Artysta. To ukłon w stronę tego miejsca oraz ulubionego baru Roberto, the Moki Bar- lokalu, w którym rozpoczęła się jego kariera artystyczna. 

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku