°C

PURPLE DISCO MACHINE – „Club Exotica”

 

Niemiecki producent Purple Disco Machine postanowił zrobić fanom niespodziankę przed świętami i wydał „Club Exotica”, 14-ścieżkową podróż z rozszerzonymi miksami, klubowymi dubami i remiksami z udziałem producentów najwyższego kalibru z całego świata.

Znany już na całym świecie producent, podstawa sceny muzyki tanecznej od 2011 roku, Purple Disco Machine szybko stał się powszechnie znany dzięki sukcesowi jego międzynarodowych hitów, między innymi „Hypnotized” z Sophie and the Giants, „Fireworks” (feat. Moss Kena & The Knocks) i „Dopamine” ft. Eyelar. Teraz twórca hitów ujawnia szczegóły nadchodzącego albumu „Exotica”.

Purple Disco Machine wciąż utrzymuje się na drugim miejscu artystów wszechczasów w Beatport z miliardem strumieni i ponad 9 milionami słuchaczy miesięcznie na Spotify. Artysta na każdym kroku wprowadza innowacje i udoskonalenia – z szeregiem godnych uwagi remiksów dla Dua Lipy, Lady Gagi i Ariany Grande, Marka Ronsona, Foals, Calvina Harrisa, Fatboy Slima, Sir Eltona Johna, Royal Blood, Duke Dumont oraz Diplo & SIDEPIECE, w połączeniu z własnymi dominującymi „Body Funk”, „Dished (Male Stripper)” i „Devil In Me” (feat. Duane Harden & Joe Killington) z jego debiutanckiego albumu „Soulmatic”.

 

Lista utworów:

1. Can’t Get Enough (feat. Sahara Beck) [Monte Remix]

2. At the Disko (feat. Lorenz Rhodes) [Extended Mix]

3. Fireworks (feat. Moss Kena & The Knocks) [Club Dub Mix]

4. Don’t Stop [Extended Mix]

5. Dopamine (feat. Eyelar) [John Summit Remix]

6. I Remember (feat. Elderbrook) [Club Dub Mix]

7. Opposite of Crazy (feat. Bloom Twins) [The Emperor Remix]

8. Hypnotized (feat. Sophie and the Giants) [Club Dub Mix]

9. Loneliness (feat. Francesca Lombardo) [Art of Tones Remix]

10. Hands to the Sky (feat. Fiorious & House Gospel Choir)

11. Money Money (feat. Pink Flamingo Rhythm Revue) [Cube]

12. Playbox [Alex Virgo Remix]

13. Exotica (feat. Mind Enterprises) [Club Mix]

14. Wanna Feel Like a Lover (feat. Ed Mac) [Poolside Remix]

 

/Sony Music Entertainment/


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku