°C

Ostatnie premiery listopada!

Universal Music
 

Dziś serwujemy nowe utwory Gutka, Walk The Moon, grup Manchester i Welshly Arms... no i połączenie nieziemskie, absolutna torpeda - nowa piosenka Meduzy z Hozierem!

GUTEK Góra Dół

’Góra Dół' to kolejny, pełen pozytywnej energii, singiel z debiutanckiej płyty Gutka 'Stan Rzeczy'. 

– Ta piosenka to dziennik naszych koncertowych podróży. Klip odsłania trochę kulisy naszych tras. Mam to szczęście, że spotkałem nie tylko świetnych muzyków, ale też i przyjaciół– opowiada Piotr Gutek Gutkowski.

– Podczas prywatnych rozmów z Gutkiem pojawił się pomysł na stworzenie klipu o charakterze dokumentalno-koncertowym. Kalendarz zespołu wypełniały kolejne daty i miasta, w których mieli wystąpić. Czas sprzyjał i postanowiliśmy to wykorzystać. Dzięki wsparciu ze strony Unity Line udaliśmy się do Szwecji – mówi Mateusz Winkiel, reżyser klipu. Zdjęcia kręcone były także podczas festiwalu Summer Fall w Płocku oraz w klubie Cztery Struny Świata w Koluszkach.

 

 

WALK THE MOON Rise Up

Zespół wydaje nowy utwór 'Rise Up' wraz z dynamicznym teledyskiem DIY z fanami. Singiel jest zapowiedzią nowego albumu 'Heights', który ukaże się już 12 listopada. 'Rise Up' to także kontynuacja wcześniej wydanych przez zespół utworów 'Fire In Your House' z udziałem Johnny’ego Clegga i Jesse’a Clegga, 'DNA' (The Keys), 'Giants', 'I’m Good' i ich wybuchowego singla 'Can You Handle My Love??', z którym zespół wystąpił w programach Jimmy Kimmel Live i Late Night z Sethem Meyersem. 

 

 

 

MANCHESTER Dobrze, Że Jesteś

Muzycy zespołu Manchester przyzwyczaili swoich fanów do udostępniania im przynajmniej jednego nowego singla w ciągu roku. Manchester cały czas kroczy rockową ścieżką, a kolejnym na to dowodem jest utwór 'Dobrze Że Jesteś'.

Nowość opowiada o tym, że mimo pojawiania się w nas różnych wątpliwości, przechodzenia gorszych dni czy sytuacji, gdy nie wszystko układa się tak, jak sobie to wymyśliliśmy, to wspaniale jest mieć blisko osobę, dzięki której po powrocie do domu możemy się odciąć od całego zgiełku, porozmawiać i zapomnieć.

 

 

WELSHLY ARMS Are You Lonely

Muzycy zamknęli się w studiu muzycznym w Cleveland i pracują nad nowym materiałem. Dyskografię Welshly Arms zamyka 'No Place Is Home' z 2018 roku.

 

 

 

MEDUZA; HOZIER Tell It To My Heart

Światowej sławy włoskie producenckie trio Meduza, autorzy hitów 'Lose Control' i 'Piece Of Your Heart', zaprosili do współpracy przy nowym singlu 'Tell It To My Heart' twórcę przeboju 'Take Me to Church', Hoziera. Nowy utwór to następca hitu 'Paradise' z udziałem innego Irlandczyka – Dermota Kennedy’ego. Piosenka zbliża się do miliarda streamów. Na samym Spotify singiel odnotował 400 milionów odsłuchów i pokrył się platyną w wielu krajach.

 

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku