°C

Pływacka Bitwa Miast

Fot. Zofia Popielecka
 

W Sulechowie, Międzyrzeczu i Świebodzinie odbyła się Pływacka Bitwa Miast. Wydarzenie miało na celu zachęcić Lubuszan do pływania i częstszego odwiedzania basenów. Chodzi również o promocję ruchu i zdrowego stylu życia wśród dzieci, dlatego też na jednym z torów dystans pokonywali młodzi mieszkańcy tych miast.

Było to pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. Na każdym basenie pojawiło się kilkudziesięciu pływaków, wśród nich byli żołnierze oraz instruktorzy pływania. Ostatecznie zmagania pływackie wygrał Międzyrzecz, tu pływacy pokonali 2158 dystansów. Drugie miejsce zajął Świebodzin, a trzecie Sulechów:


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku