°C

Co nowego pojawi się w kolejnym notowaniu?

Universal Music Polska
 

Pytanie, na które nie ma oczywistej odpowiedzi, ale nasza nowa 5 wygląda bardzo kusząco. W zestawie na ten tydzień Ania Wyszkoni z propozycją napisaną jeszcze przez Marka Jackowskiego, Łzy z 'Agnieszką' 2.0, ulubiony song fanów sanah i niespotykane duety - Kylie z Jesie Ware oraz Smith & Thell. Na kogo postawicie?!

ANIA WYSZKONI Czułość Proszę

Ania Wyszkoni niespodziewanie wydała nowy singiel. Utwór zapowiada składankę największych przebojów wokalistki. Na wydawnictwie usłyszymy zarówno największe przeboje Ani Wyszkoni, jak i utwory nagrane w duetach z innymi artystami (m.in. Piotrem Cugowskim czy Michałem Bajorem). Na 'Nieznośnej Lekkości Hitu' znajdzie się również nowa wersja Agnieszki nagrana we współpracy z polskim raperem Januszem Walczukiem.

 

 
 
ŁZY Agnieszka 2.0 Była Mroźna Zima

Chyba każdy w naszym kraju zna historię słynnej Agnieszki z piosenki zespołu Łzy. Po 25 latach od jej powstania, twórca tej piosenki, założyciel oraz lider zespoły Łzy Adam Konkol, postanowił napisać drugą część tego wielkiego hitu, jednocześnie zdradzić tajemnicę dlaczego Agnieszka przestała odzywać się do chłopaka poznanego latem, co takiego wydarzyło się zimą, że przestała mu odpisywać na listy? 

 

 
 
 
SANAH Kolońska i Szlugi

W ciągu ostatnich 2 lat sanah udało się podbić muzyczny rynek i stać się najpopularniejszą wokalistką w Polsce. Obie płyty sanah – 'Królowa Dram' i 'Irenka' pokryły się poczwórną platyną i nie schodzą z list sprzedaży. W ostatnich miesiącach udała się jej jeszcze jedna sztuka – piosenka 'Kolońska i Szlugi', którą zapowiadała na swoich koncertach, jeszcze przed wydaniem stała się viralowym hitem. Teraz najsłynniejsza niewydana piosenka ostatnich lat jest już dostępna w dwóch wersjach – podstawowej i wersji do snu. 

 

 
 
KYLIE MINOGUE; JESSIE WARE Kiss Of Life

Wideoklip do nowej produkcji Kylie Minogue i Jessie Ware 'Kiss Of Life' to materiał pełen wyrazistych kreacji i rzucających się w oczy postaci z Theo Adams Company. Doskonale odzwierciedla dyskotekowe brzmienie singla. Jest pełne przepychu i chaosu, przenosząc widzów do inspirowanej Pedro Almodovarem telenoweli z lat 80. Teledysk 'Kiss of Life' został wyreżyserowany przez stałą współpracowniczkę Kylie – Sophie Muller.

 

 
 
SMITH & THELL Pixie’s Parasol

Niedługo po udanej letniej trasie koncertowej w Europie i koncercie na Fest Festiwalu, najlepsza alternatywna popowa szwedzka grupa Smith & Thell powraca z singlem 'Pixie’s Parasol'.

Maria Smith opowiada o utworze: – 'Pixie’s Parasol' to podziękowanie dla naszych fanów. Codziennie otrzymujemy wiadomości od ludzi, którzy mówią nam o swoich zmaganiach i o tym, jak ważna jest dla nich muzyka w próbach uzdrowienia, odpowiadamy: słyszymy was. To piosenka o przebywaniu w tym samym pokoju, co inni ludzie i jednoczesnej całkowitej samotności. O widzeniu i doświadczaniu tych samych rzeczy, co inni, ze świadomością, że twoja wersja jest widziana przez szarą soczewkę. O poczuciu, że żadne starania nie są wystarczające i szukaniu szczęścia w destrukcyjnych miejscach.

 

 
 
 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku