°C

KOMUNIKAT 9 – DYPLOMY

FILMANOWICZ
 

Koleżanki i Koledzy

Rozstrzygnięcie konkursu co raz bliżej. Dziś trochę informacji na temat jego organizacji.

Miło mi  poinformować, że na Gali naszego konkursu, która zgodnie  zgodnie z zapowiedziami odbędzie się 14-go października o godzinie 18.00 w Zespole Klasztornym Opactwa Cysterskiego Gościkowo- Paradyż, wszystkim finalistom obok nagród zostaną wręczone oryginalne dyplomy autorstwa Roberta Jurgi. Ma  na swoim koncie kilkanaście wydanych książek z dziedziny historii – bada m. innymi przeszłość fortyfikacji i obiektów zabytkowych. Jego grafiki i rysunki techniczne zdobią liczne wydawnictwa specjalistyczne na całym świecie. Projekty poszczególnych dyplomów trafiły właśnie do drukarni.

Powodzenia prze ich odbieraniu

Cezary Galek

 

KOMUNIKAT 9 - DYPLOMY | Radio Zachód


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku