°C

Ależ mamy dla Was premiery!

Universal Music Polska
 

Wśród kolejnych wrześniowych propozycji znajdziecie singlowe zapowiedzi płyt Jana Borysewicz, Eda Sheerana, grupy Feel, nie zabraknie piosenki HRVY'a z cytatem z Shanice i nowej propozycji Mariusza Wawrzyńczyka!

FEEL Lubię Na Ciebie Patrzeć

To pierwszy singiel zespołu Feel, zapowiadający nową płytę, która ukaże się w 2022 roku. Zespół serwuje nam solidną dawkę brzmienia z lat 80. w nowoczesnej aranżacji. Tekst do utworu został napisany przez frontmana grupy, muzycznie Piotra Kupichę wsparł nieoceniony Juliusz Greń.

Teledysk do piosenki w reżyserii Piotra Smoleńskiego, ukazuje piękną miłość dwojga ludzi w jesieni życia.

 

 
 
 
HRVY Runaway With It

Wszyscy zwiastują, że nowy utwór HRVY’a z pewnością odniesie duży sukces i… przypomni nam legendarny hit z lat 90-tych Shanice 'I Love Your Smile'.
– Zawsze chciałem użyć sampla w jednej z moich piosenek, kiedy usłyszałem oryginalną wersję 'I Love Your Smile' Shanice – mówi o swoim nowym singlu 'Runaway With It' HRVY. – Zakochałem się w tym 'du du du doo duduooo'! Trochę nostalgii dla starszych fanów i coś nowego dla młodszych – dodaje.

 

 
 
 
ED SHEERAN Shivers

Ed Sheeran podzielił się kolejnym singlem zapowiadającym jego nadchodzący album '='. Czy 'Shivers' stanie się kolejnym przebojem na miarę 'Bad Habits'? Utwór pojawia się wraz z równie żywiołowym teledyskiem, wyreżyserowanym przez Dave’a Meyersa, w którym Sheeran i aktorka Anna Sophia Robb odgrywają fantastyczny romans, który obejmuje wszystko, od desperackiego oczekiwania na tekst, łagodnych supermocy, numeru tanecznego i ulicznej bójki.

Najnowszy utwór Eda Sheerana potwierdza tylko, że Brytyjczyk jest absolutnym królem w pisaniu chwytliwych przebojów, które ubiera w piękne, miłosne historie. Shivers opowiada o uczuciu euforii związanej ze stanem zakochania.

 

 
 
 
MARIUSZ WAWRZYŃCZYK Królowie Życia

Mariusz Wawrzyńczyk to zwycięzca  52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie Debiuty. 29 czerwca 2018 r. wydał debiutancki krążek pt. 'Zawsze Pod Wiatr'. Komponują  dla niego m.in.  Romuald Lipko, Adam Abramek, Marek Kościkiewicz, Marcin Nierubiec czy Tomasz Lubert.  Uczestnik talent-show 'Szansa Na Sukces' czy 'Bitwa Na Głosy'. W 2020 r. zaangażował się w akcję  pomocy dla Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie nagrał utwór 'Jest Taki Dom' wspólnie z plejadą polskich aktorów min. z Małgorzata Kożuchowska i Danielem Olbrychskim. W 2020r. nagrał teledysk, do piosenki 'Chcę Ci Powiedzieć', w którym wystąpiła plejada polskich artystów tj. Dudziak, Młynarska, Jeżowska, Węgorzewska czy Qczaj.

 

 
 
 
JAN BORYSEWICZ; PIOTR FRONCZEWSKI Nie Wierz

Singiel 'Nie Wierz Nigdy Kobiecie' z udziałem Piotra Fronczewskiego jest utworem promującym nadchodzący, jubileuszowy album podsumowujący 50lecie działalności artystycznej fenomenalnego artysty – Jana Borysewicza. Premiera tego wyjątkowego wydawnictwa 'Wszystkie Oblicza Jana Borysewicza' zaplanowana jest na jesień 2021. 

– Wiedząc o tym, że utwór 'Nie Wierz Nigdy Kobiecie', jako moja pierwsza kompozycja, będzie obowiązkowym elementem jubileuszowego albumu, od razu pomyślałem o moim przyjacielu, wybitnym aktorze – Piotrze Fronczewskim. Niech najlepszym dowodem na to, że moja intuicja mnie nie zawiodła, będzie komentarz autora tekstu, Andrzeja Mogielnickiego, gdy usłyszał interpretację Piotra: 'Wreszcie ktoś zrozumiał o czym napisałem ten utwór'. Teledysk z perfekcyjną kreacją artystyczną i dużą porcją dobrej zabawy jest naturalnym uzupełnieniem naszej współpracy. 

 

 
 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku