°C

Pierwsze propozycje drugiego miesiąca wakacji!

Sony Music
 

Dziś w zestawie Nathan Evans z Digital Farm Animal, Kwiat Jabłoni z Julią Pietruchą, nowy singiel Wolskiej, klubowa Shakira oraz męska recepta na udany związek w piosence Tabba, Rema i Artura Sikorskiego!

NATHAN EVANS; DIGITAL FARM ANIMALS Told You So – Digital Farm Animals Remix

Nathan Evans pokazuje, że nie jest gwiazdą jednego przeboju – po świetnie przyjętym utworze 'Wellerman' czas na kolejny mocno chwytliwy kawałek od zdolnego wokalisty. Poza wersją podstawową ukazał się także remiks utworu w wykonaniu Digital Farm Animals.

– Jestem niezwykle podekscytowany premierą 'Told You So' i nie mogę się doczekać, aż usłyszycie ten numer. Spełnia się moje wielkie marzenie. Muszę przyznać, że to idealny kawałek na lato. Możliwość współpracy z Digital Farm Animals to kolejna niesamowita rzecz, która wydarzyła się w moim życiu.

 

 
 
KWIAT JABŁONI; JULIA PIETRUCHA Drogi Proste

’Drogi Proste' to czwarty singiel z naszego albumu 'Mogło Być Nic'. Przed nami odświeżona wersja, bo muzycznej współpracy zaprosiliśmy Julię Pietruchę, muzyków z zespołu Kraków Street Band oraz Dorotę Błaszczyńską tworząc nową aranżację nawiązującą stylem do folkowej muzyki amerykańskiej.  Nie jest to pierwszy taki muzyczny eksperyment Kwiatu Jabłoni. W 2020 r. zespół zaprosił do współpracy Ralpha Kaminskiego. Ich wspólna wersja 'Wodymidaj' do tej pory została wyświetlona ponad 11 milionów razy.

 

 
 
WOLSKA Mięta

To trzeci singiel WOLSKIEJ (po utworach 'Telefon' i 'Kaput!'), który tym razem wyprodukował duet Agnieszki Burcan i Pawła Radziszewskiego z Plastic Production. WOLSKA w tym singlu nie tylko zaśpiewała wszystkie partie wokalne, ale również zagrała na skrzypcach. Marysia Jagłowska (artystka, która odpowiada za oprawę graficzną ostatnich singli WOLSKIEJ) po raz kolejny stworzyła bardzo charakterystyczne i ciekawe video, które znakomicie ilustruje piosenkę 'Mięta'. 

 

 
 
REMO; TABB; ARTUR SIKORSKI Ale Ty To Wiesz

Utwór Remo i Artura Sikorskiego 'Ale Ty To Wiesz' opisuje trudy miłości. Pokazuje, że na prawdziwe uczucie należy zasłużyć ciężką pracą obojga partnerów. Za warstwę muzyczną i kompozycyjną odpowiedzialny jest wybitny polski producent Bartosz Tabb Zielony.

 

 
 
SHAKIRA Don’t Wait Up

Kolumbijska piosenkarka i autorka tekstów oraz wielokrotna zdobywczyni Grammy i Latin Grammy – Shakira powraca z wybuchowym singlem 'Don’t Wait Up'. – Jestem podekscytowana, że mogę podzielić się ze wszystkimi moją nową piosenką «Don’t Wait Up» – w dniu, w którym stworzyliśmy ją w studio, wiedziałam, że będzie idealna na letnie noce, kiedy po prostu nie chcesz myśleć o jutrze!. 

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku