°C

Tu poczujesz się jak na planie filmu „U Pana Boga za piecem”!

Fot. Michał Sabada
 

Mowa o Salezjańskim Domu Ewangelizacyjnym Maryi Królowej Pokoju w Lubrzy, a także o Józefówce, czyli małym gospodarstwie prowadzonym przez podopiecznych księdza Michała Sabady.

To właśnie w tym miejscu młodzież, która walczy z nałogami, znajduje czas na przemyślenia i pracę nad sobą. Miejsce to było pomysłem księdza Michała Sabady, który od zawsze marzył o wybudowaniu domu dla młodzieży z problemami. Dzięki placówce można odciąć się od toksycznego świata, skupić na modlitwie lub rozmowie z samym sobą. W domu odbywają się także rekolekcje w których chętnie uczestniczą rodziny z całej Polski. Ponadto ksiądz Michał uczy młodzież, wpajając im zasadę, że wszystko co mamy pochodzi z ziemi przy której należy ciężko pracować:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku