°C

Budowa bloków w Rozłogach. Mieszkańcy nie zgadzają się na inwestycję

Fot. Zofia Popielecka
 

Koło Świebodzina rozpoczęto inwestycję budowy niewielkiego osiedla. Niska zabudowa wykluczała do tej pory postawienie wyższych nieruchomości, które są w planie obecnie. Przeciw inwestycji protestują mieszkańcy, obawiając się, że ich spokój zostanie zaburzony. Jak mówią, nikt nie informował ich o powstaniu bloków w bliskim sąsiedztwie ich domków jednorodzinnych.

Burmistrz Świebodzina, Tomasz Sielicki, mówi, że na etapie planowania inwestycji nie było obowiązku informowania mieszkańców Rozłóg o takiej nieruchomości. Jak dodaje, wynika to z faktu, że bloki powstaną na działce, która mieści się na granicy z miastem:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku