°C

W propozycjach lato, jak się patrzy!

Sony Music
 

Jest w czym wybierać, melodie same wpadają w ucho, a wśród Gwiazd na ten tydzień serwujemy w nowych wydaniach - Pawła Domagałę, Roksanę Węgiel, Avę Max, Michaela Patricka Kelly. Wśród nowości jest także hit następca 'Jerusalemy'. Master KG zaprosił do współpracy Akona i Davida Guettę!

AVA MAX EveryTime I Cry

’Po każdej walce, przez którą musisz przejść, stajesz się odrobinę silniejsza' – opowiada o swym dodającym siły singlu Artystka. – 'Każda łza, którą uronisz nie jest na marne. Z tych łez powstaje bowiem rzeka nadziei'.

 

 

MASTER KG; DAVID GUETTA; AKON Shine Your Light

Piosenka 'Jerusalema' Master KG z wiralowego hitu stała się światowym, kulturowym fenomenem. Singiel zgromadził już imponujące 800 milionów streamów oraz 7 miliardów odsłon na TikToku za sprawą tanecznych wyzwań, które podjęli ludzie od Angoli przez Izrael po Włochy. Ikony jak Cristiano Ronaldo czy Janet Jackson znaleźli się wśród fanów przeboju, a do udziału w zabawie zachęcał nawet prezydent RPA, Cyril Ramaphosa. Jak nagrać następcę takiego hitu? Master KG wiedział, że nie będzie łatwo, dlatego postanowił połączyć siły z Davidem Guettą i Akonem, nagrywając piosenkę 'Shine Your Light'.

 

 

MICHAEL PATRICK KELLY Throwback

Po europejskim sukcesie 'Beautiful Madness' Michael Patrick Kelly powraca z nowym hitem! Utwór łączy brzmienie lat 70-tych z aktualnym miejskim klimatem. Michael Patrick Kelly zapewnia 2 minuty i 30 sekund niezwykłego przekraczania gatunków, jednocząc dekady i ludzi wszystkich pokoleń, aby uczcić najlepsze chwile w swoim życiu. Niepowtarzalny czterooktawowy głos artysty i jego charakterystyczne pozytywne nastawienie to przepis na sukces tego hitu.

– 'Jedną z rzeczy, które robię, aby utrzymać dobry nastrój w tych czasach, jest codzienna praktyka wdzięczności' – mówi Artysta. – 'Bycie wdzięcznym jest energetyzujące i chciałem, aby ten duch żył w tej piosence. Napisałem 'Throwback', aby wspomnieć dobre czasy, a w szczególności wyjątkową noc, kiedy byłem ostatnim na parkiecie, tańcząc do playlisty z lat 70-tych do 6-ej rano'.

 

 

PAWEŁ DOMAGAŁA Łe Łe

– Daję sobie prawo do bycia smutasem, a płacz według mnie jest męski. 'Łe Łe' to odpowiedź na nadmiar pozytywnego myślenia i zbyt proste odpowiedzi. W moim życiu jest miejsce na smutek, nudę i ból – mówi Paweł Domagała.

’Łe Łe' piosenka, utrzymana w klimacie post pandemicznym, promuje nową płytę duetu Domagała & Borowiecki 'Narnia'. Jej tytuł nawiązuje do ulubionej książki Pawła 'Opowieści z Narnii' C. S. Lewisa. W przeciwieństwie do '1984′ i 'Wracaj' nowy album będzie skupiony na zapiskach z codzienności. Premiera 'Narnii' wiosną 2022 roku.

 

 

 

ROKSANA WĘGIEL Korona

Roksana Węgiel powraca z kolejnym numerem. Po ośmiu miesiącach bez nowych piosenek, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 zaserwowała swoim fanom autorski kawałek. Sama Roksana Węgiel opisując kompozycję 'Korona' powiedziała, że to jej nowa odsłona i cieszy się, że może zaprezentować alternatywny pop. Ponadto w kawałku słychać inspiracje Duą Lipą.

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku