°C

Pierwsze wakacyjne nagrania w propozycjach!

Mystic Production
 

W tym tygodniu serwujemy krojone na hit lata piosenki, Jest nowe nagranie Andrzeja Piasecznego, singiel Dua Lipy, do tego klubowa Jessie Ware, Lena i Bakermat z gospelowym wokalem LaShun Pace!

BAKERMAT; LASHUN PACE Ain’t Nobody

’Ain’t Nobody' to singiel zapowiadający nadchodzący, nowy album Bakermata o tytule 'The Spirit', następcę wydanego w 2020 roku nagrania 'The Ringmaster', które tylko na Spotify odsłuchano ponad 169 milionów razy. Nowy utwór odwołuje się do tradycji muzyki house – zaśpiewała w nim niesamowita wokalistka gospel LaShun Pace, a parkietowy rytm nadały piosence pianino, trąbki i organy. To utwór pełen pozytywnej energii, w sam raz na start lata!

 

 

LENA Strip 

Lena eurowizyjna gwiazda z Niemiec szykuje się do premiery nowej płyty. Na rynek trafiło jej nowe nagranie – 'Strip'.

 

 

DUA LIPA Love Again

Dua Lipa prezentuje nowy singiel 'Love Again'. Piosenka promuje platynowy album 'Future Nostalgia'. W utworze wykorzystano sample klasyka lat 90. – 'Your Woman' White Town. 

 

 

JESSIE WARE Hot N Heavy

Jessie Ware nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny singiel zapowiadający 'What’s Your Pleasure? The Platinum Pleasure Edition'. Tym razem jest to wyprodukowany przez SG Lewisa utwór 'Hot N Heavy'.

Autorami singla są Jessie, Shungudzo Kyuimba, Model Child (Danny Parker) oraz SG Lewis. Znajome brzmienia lat 80. i współczesna wrażliwość sprawiają, że nowy utwór Jessie z miejsca zapada w pamięć. Jeśli szukacie swojego soundtracku na zbliżające się lato – to najlepsza propozycja.

 

 

ANDRZEJ PIASECZNY Miłość

Tak o drugim singlu pochodzącym z płyty ’50/50′ mówi Andrzej Piaseczny:

– Napisałem tę piosenkę w przejrzysty sposób, z jasno wypowiedzianą myślą. To nie przypadek, że jej premierę zaplanowaliśmy na czerwiec. Pamiętajmy jednak proszę, że miłość nie wyklucza nikogo. Starszych, niepełnosprawnych, wszystkich potrzebujących wsparcia i akceptacji.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku