°C

Pierwsze czerwcowe propozycje do Listy!

FireFly Music
 

Dziś aż 3 wspaniałe powroty, na scenę ponownie wkraczają Ewa Farna, Eagle-Eye Cherry oraz Kris Kross Amsterdam z kolegami, chlopaki z BTS serwują nowy singiel, a Katy Perry robi prezent fanom Pokemonów!

KRIS KROSS AMSTERDAM; SHAGGY; CONOR MAYNARD Early In The Morning

Szykujcie się na potężną kooperację, ponieważ ekipa Kris Kross Amsterdam wraca na międzynarodową scenę z wyczekiwanym przez fanów singlem 'Early In The Morning'. Holenderskie trio połączyło siły z dwoma szanowanymi, uznanymi artystami – Brytyjczykiem Conorem Maynardem i Jamajskim gwiazdorem, Shaggym. Owocem tej współpracy jest nasycony elementami reggae popowy kawałek z bitami R&B oraz słodkim, słonecznym wokalem. 

 

 
 
 
KATY PERRY Electric

Katy Perry prezentuje singiel i klip 'Electric' nagrany we współpracy z Pokémon. Utwór promuje składankę 'Pokémon 25: The Album', która ukaże się jesienią 2021.

 

 
 
EWA FARNA Ciało

’Ciało' otwiera drogę do kolejnego, już szóstego polskojęzycznego albumu Ewy. Utwór uwrażliwia na tematykę podziwu wobec ciała i akceptacji na nich tych zmian, na które nie mamy wpływu. Poruszający klip pokazuje kobiety, dziewczyny z takimi właśnie doświadczeniami, jak mówi Artystka – Chodzi o celebrowanie ciała pod względem jego funkcjonowania a nie tylko estetyki, do której nas świat mocno pcha. Po tym jak moje ciało przyniosło na świat nowe życie, zyskałam do niego jeszcze większy szacunek, jestem pełna podziwu za to co potrafi. 

 

 
 
 
EAGLE-EYE CHERRY  I Like It
 
Wraca …twórca jednego z największych hitów 1997 roku na świecie 'Save Tonight' – Eagke-Eye Cherry. Tak , to ten sam pan…dzisiaj powraca po kilku latach nieobecności. Nowy kawałek jest inny w formie niż największy hit…może bardziej dorosły i bardziej sprecyzowany w pokazaniu dużego rozwoju muzycznego Artysty.

Jak mówi Artysta o singlu – Piosenka w oczywisty sposób nawiązuje do fanów nastolatków, takich jak The Cars, The Clash, Ramones, Talking Heads i Blondie, z okazjonalnymi odniesieniami do Fleetwood Mac.

 

 
 
BTS Butter

’Butter' to dance-popowy, chwytliwy hit, który wyróżnia się charakterystyczną linią basu i świeżymi brzmieniami syntezatorów. Jednocześnie lekki i charyzmatyczny numer na pewno podbije serca słuchaczy. Nad utworem pracował zespół muzyków (Rob Grimaldi, Stephen Kirk, Ron Perry, Jenna Andrews, Alex Bilowitz, Sebastian Garcia), którzy wraz z liderem grupy, RM, stworzyli świetną, imprezową piosenkę w niepodrabialnym stylu BTS.

 

 
 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku