°C

Nasza recepta na udany tydzień? – nowe propozycje!

Universal Music
 

Hasła na ten tydzień to: złoto, samokontrola, bity, miłość i szczęście. Miłego odbioru!

MROZU Złoto
 
Mrozu po ponad rocznej przerwie wydawniczej prezentuje premierowy utwór 'Złoto'. Artysta  wraca do pierwszej połowy lat 90., czasu beztroski, swobody i przyjemnej ekscytacji związanej z tym, co przyniesie przyszłość. 
 
– Piosenka narodziła się po dotarciu trzech kumpli do górskiej chaty z zapierającym dech widokiem na Jezioro Czorsztyńskie. Ze sobą zabraliśmy gitary, sprzęt studyjny i rowery. Muzyka do piosenki 'Złoto' to efekt pierwszej nocy w głuszy, która wyzwoliła niesamowitą radość z grania i zapomnienie o trudnej sytuacji, która nas muzyków obecnie dotknęła.
 
 

 
 
MARSHMELLO; JONAS BROTHERS Leave Before You Love Me
 
Światowe gwiazdy Marshmello i Jonas Brothers łączą siły we wspólnym utworze 'Leave Before You Love Me', idealnej propozycji na lato. Występ Jonas Brothers zakończył tegoroczną ceremonię 2021 Billboard Music Awards, której Nick Jonas byłt gospodarzem.
 
 

 

JUBEL Dumb

Jubël, szwedzkie duo powraca z nową singlową propozycją! Po sukcesie 'Weekend Vibe' pora na nagranie 'Dumb'!

 

 

MATT SIMONS Self Control
 
Po sukcesie 'Identity Crisis' i 'Better Tomorrow', które stały się hitami w Niemczech, Matt Simons powraca z nowym utworem, prezentując świeże i nowoczesne podejście do pisania piosenek. 'Self Control' porusza temat siły woli i samosabotażu.
 
– Stare nawyki trudno zmienić, powrót do przeszłości jest nieunikniony. Nasuwa się pytanie, dlaczego nadal robimy rzeczy, które nie wpływają na nas pozytywnie i spędzamy czas z ludźmi, o których wiemy, że mają na nas negatywny wpływ? – pyta Matt. 
 
 

 
 
LUKAS GRAHAM Happy For You
 
Po kilku miesiącach od premiery utworu 'Where I’m From' Lukas Graham powracają z nowym singlem. Najnowsza piosenka to kolejna zapowiedź czwartego albumu studyjnego duńskiego zespołu, która jest już dostępna w sieci.
 
– Miejcie chusteczki w pogotowiu – pisze wokalista.
 
 

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku