°C

Czyżby nowa hitowa 5?

Warner Music
 

W tym tygodniu serwujemy nowy singiel OneRepublic, kosmiczny utwór grupy Coldplay, niecodzienny duet Little Mix z Saweetie, piosenkę Karoliny Stanisławczyk z cytatem z Bajmu i nową propozycję Sonii Maselik!

ONEREPUBLIC Run

’Run' zapowiada nowy album OneRepublic zatytułowany 'Human'. Na krążek trafią też single 'Rescue Me', 'Somebody To Love', 'Wanted', 'Didn’t I' oraz 'Better Days', które łącznie mają już ponad 1,75 miliarda streamów. Do 'Run' powstał klip w reżyserii Tomása Whitmore’a.

 

 
 
COLDPLAY Higher Power
 
Po ciekawej formie promocji nowego singla, za pośrednictwem bilboardów w różnych częściach świata, muzycy zdradzili, jak powstawał utwór. 
– To utwór, którego melodia powstała na małym keyboardzie i zlewie w łazience na początku 2020 roku. Został wyprodukowany przez Maxa Martina, który jest prawdziwym cudem wszechświata' – pisze o kompozycji zespół.
 
W klipie promującym utwór widzimy zespół, który gra przed kontenerami transportowymi. Obok muzyków tańczą hologramy istot, które mogą symbolizować obcych. Za reżyserię klipu odpowiada Paul Dugdale.  Premiera 'Higher Power' miała miejsce podczas specjalnego połączenia z Międzynarodową Stacją Kosmiczną. Utwór odtworzył francuski astronauta Thomas Pesquet, który przebywa na pokładzie MSK.

 

 
 
LITTLE MIX; SAWEETIE Confetti

Nadszedł czas na nową aranżację tytułowego utworu z najlepiej sprzedającego się albumu zespołu o nazwie 'Confetti'. To ulubiony kawałek fanów, który został wzbogacony o gościnny występ Saweetie. Ta kooperacja nadała mu zupełnie nowego brzmienia.

 

 
 
 
KAROLINA STANISŁAWCZYK Cliché

Po doskonale przyjętym debiucie 'Malibu' i współpracą z Michałem Szczygłem Karolina Stanisławczyk powraca z kolejnym utworem. Kawałek 'Cliché' ma łatwy do zapamiętania tekst i szybko wpadająca w ucho, znana z wielkiego hitu melodia. Mowa o utworze 'Co mi Panie dasz?' grupy Bajm. 

 

 
 
 
SONIA MASELIK Bla Bla Bla

’Bla Bla Bla' to nowa propozycja od Soni Maselik – Artystki, która czerpie garściami z klasycznego, radiowego popu, dodając od siebie poczucie humoru, dystans do siebie i pozytywne przesłanie.
W duchu poprzedniego singla 'Do Przodu', wokalistka robi kolejny krok naprzód w swojej karierze i świadomie rozpoczyna eksperymentowanie swoim dziewczęcym wizerunkiem oraz estetyką retro.

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku