°C

Pierwsze majowe świeżynki do Listy!

Warner Music Polska
 

Dziś serwujemy debiut Three Of Us, zapowiedź nowej płyty grupy Enej, cover Bon Jovi i dwa niesamowite duety!

GROMEE; INNA Cool Me Down

Czołowy polski DJ i producent Gromee oraz INNA, królowa europejskiej sceny dance, stworzyli numer, którego hipnotyzujący refren nie wyjdzie z głowy słuchaczom przez najbliższe miesiące. 'Cool Me Down' to utwór skrojony pod hit tego lata!

 

 
 
ENEJ Samoloty

’Samoloty' to wyjątkowa, charakteryzująca się nowoczesnym, dopracowanym brzmieniem kompozycja. Swoim najnowszym singlem Enej przekonuje, że nie przestaje się rozwijać, tym razem sięga po znakomicie zaaranżowane minimalistyczne melodie, które mimo pozornej prostoty przenikają dogłębnie już przy pierwszym odsłuchu, a znając charakter zespołu nie można oczywiście zapomnieć, że całość ma niezwykle pogodny charakter.
Wyjątkowość piosenki polega również na jej znaczeniu w historii zespołu, jest to bowiem pierwszy singiel zapowiadający nową, planowaną na maj 2021 roku płytę 'Idealny Sen' zawierającą największe dotychczasowe przeboje oraz zupełnie nowe piosenki. Nikogo nie dziwi zatem fakt, że mimo wyjątkowo niesprzyjających okoliczności, wiosna 2021 roku należy do zespołu Enej, może to właśnie “Samoloty” będą, tak potrzebnym nam wszystkim, zastrzykiem optymizmu.

 

 
 
THREE OF US Szklany Sufit

Ta trójka poznała się 10 lat temu podczas nagrań jednego z talent show. Od tamtej pory są niemal nierozłączni. Wspólnie koncertują i tworzą autorskie kompozycje. Inspirują się muzyką pop oraz country.

 

 
 
 
2CELLOS Livin' On A Prayer

Z okazji 10 rocznicy istnienia legendarny chorwacki duet wiolonczelistów prezentuje jeden z największych przebojów zespołu Bon Jovi 'Livin' On A Prayer' w nowej wersji instrumentalnej.
– Utwór ma mistyczne intro, które doskonale brzmi na wiolonczeli – mówią muzycy. – Reszta stanowiła wyzwanie, ale na pewno podczas naszych koncertów na żywo ludzie będą śpiewać..

 

 
 
 
NATALIA SZROEDER; RALPH KAMIŃSKI Przypływy

Natalia Szroeder, w dniu swoich 26 urodzin, zaprezentowała piękną balladę 'Przypływy'. Do współpracy w tym utworze zaprosiła Ralpha Kamińskiego.

– Ogromnie ucieszyłem się z zaproszenia Natalii. Jej głos jest jednym z moich ulubionych, a piosenka, którą napisała, jest przykładem idealnej ballady, którą zawsze chciałem zaśpiewać.

Teledysk wyreżyserował Adam Romanowski. Piękne zdjęcia powstały na Kaszubach, nad jeziorem Kłączno.

 

 
 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

 

REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku