°C

Pierwsze kwietniowe nowości!

Universal Music
 

W tym tygodniu serwujemy kolejny singiel Rag'N'Bone Mana, pojawi się Michael Schulte, nowe nagranie Nicka Jonasa, wraca do nas zespół Farba, będzie też duet - Nea z Sandro Cavazzą!

RAG’N’BONE MAN Fall In Love Again
Drugi utwór zwiastujący płytę 'Life By Misadventure', która pojawi się już 7 maja. Kolejnym singlem zapowiedzianym na 9 kwietnia tego roku będzie duet z P!NK.

 

 

MICHAEL SCHULTE Stay
Michael Schulte, doskonale znany fanom Konkursu Eurowizji (4. miejsce w 2018 roku), w marcu 2021 wydał singiel 'Stay', napisany wspólnie z Tomem Gregorym i Molly Irvine (odpowiedzialni za hit 2020 – 'Breaking Me' Topic) oraz Abaz & X-plosive (producenci m.in. 'Is It Love?' Rea Garveya). Za mix 'Stay' odpowiada Topic.

 

 

NICK JONAS This Is Heaven
Nick Jonas prezentuje 'This Is Heaven' – kolejny singiel z  nowego albumu 'Spaceman'.

 

 

NEA; SANDRO CAVAZZA Don’t Deserve This
W 2020 roku jej debiutancki singiel 'Some Say' stał się dziewiątym najczęściej odtwarzanym kawałkiem w Europie i był grany w radiach takich krajów jak Francja, Niemcy, Hiszpania, Australia, Rosja, Belgia. W Polsce piosenka dotarła do 1. miejsca najczęściej granych utworów w stacjach radiowych i zdobył tytuł potrójnego platynowego singla. Teraz Nea prezentuje nowy singiel 'Don’t Deserve This', nagrany z wokalistą Sandrem Cavazzą.

 

 

FARBA Może Kocham Cię
Nowy singiel Farby 'Może Kocham Cię' dotyka tematu zagubienia i braku nici porozumienia dwóch osób, które są w długoletnim związku. Osobiście doświadczyła tego Joanna Kozak, liderka, wokalistka, autorka tekstów i muzyki w Farbie.

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku