°C

4 duety i solówka marzenie!

Warner Music
 

Mamy nowy singiel Artysty, który zgarnął stawkę w podsumowaniu 2020, czy czeka nas powtórka?! Może być trudno, konkurencja nie śpi, już na starcie 4 fantastyczne spontaniczne duety!

THE WEEKND Save Your Eyes

W 'Save Your Tears' The Weeknd po raz kolejny odnosi się do swoich poprzednich związków i przypomina sobie o doświadczeniach, które przeżył razem z dawnymi partnerkami, nie zapewniając im wsparcia emocjonalnego, łamiąc kolejne serca. 'Save Your Tears' to piosenka, w której Abel przyznaje się do wyrządzonych krzywd, po części nieświadomie, przez zachowania, które sprawiały jego ówczesnym partnerkom zawód. Mówi o złamanych sercach i łzach na przykładzie jednej z dawnych partnerek, którą zauważa w klubie. Mężczyzna zauważa, że kobieta wyglądała na szczęśliwą dopóki nie zauważyła go w tłumie. Sam jego widok wywołał w kobiety łzy i wspomnienia dawnego związku.

 

 
 
ROBIN SCHULZ; KIDDO All We Got

W swej nowej piosence 'All We Got' Robin Schulz próbuje uchwycić zmagania dnia codziennego. Nawiązując współpracę ze szwedzką wokalistką i autorką piosenek Kiddo, próbuje zmienić otaczającą nas ponurość w triumf. W nowym singlu Robin Schulz łączy porywające, fortepianowe akordy z wirującymi smykami. 

– Kiedy po raz pierwszy usłyszałem demo 'All We Got', od razu zakochałem się w unikatowym głosie Kiddo i przesłaniu tej piosenki – mówi Robin. – Długo pracowałem i udoskonalałem ten utwór i jestem niezwykle podekscytowany, że w końcu go wydajemy.

 

 
 
 
JASON DERULO; NUKA Love Not War (The Tampa Beat)

Po gigantycznym sukcesie utworu 'Savage Love (Laxed – Siren Beat)', po ogromnym sukcesie 'Take You dancing' wyciągnęli właściwe wnioski, bo Jason Derulo i jego nowy utwór 'Love No War' ewidentnie nawiązuje do tego mega hitu. Ale pierwotnym twórcą jego jest niejaki Nuka. To Artysta, którego Jason wypatrzył na… Tik Toku. Z oszałamiającą liczbą 40 milionów obserwujących w TikTok, Derulo jest największym muzykiem na całej platformie. Niezaprzeczalnie chwytliwy, ale enigmatyczny 19-letni producent Nuki z Nowej Kaledonii zwrócił na siebie uwagę wielu i zgromadził idące ponad miliard (!) wyświetleń na całym świecie, w różnych serwisach.

 

 
 
MILEY CYRUS'; DUA LIPA Prisoner

’Prisoner' to wyjątkowe spotkanie dwóch największych kobiecych gwiazd popu swojego pokolenia Miley Cyrus oraz Duy Lipy! Utwór pochodzi z siódmego studyjnego albumu Miley Cyrus 'Plastic Hearts'. Duet pojawia się razem w bezwstydnie campowym, rockowym teledysku, wyreżyserowanym przez Alanę O’Herlihy oraz Miley. To klip dedykowany dziewczyńskiej sile, stworzony przez trzy kobiety, które celebrują muzykę w sposób, którego wszystkim brakuje.

 

 
 
ARMIN VAN BUURE; DUNCAN LAURENCE Feel Something

Armin van Buuren w ostatnich latach zaskoczył nas kilkoma nieoczywistymi kolaboracjami, a singiel 'Feel Somethin'  wpisuje się na tę listę. Tym razem, światowej sławy DJ połączył siły ze zwycięzcą Eurowizji Duncan’em Laurence’m.

– Czuję się niezwykle wyróżniony, gdy mogę pracować z tak bardzo utalentowanymi piosenkarzami i tekściarzami. Nie tylko dlatego, że kochają muzykę tak jak ja, ale też dlatego, że to wszystko przypomina mi o tym, jakim jestem szczęściarzem, mogąc tworzyć muzykę z innymi i się z tego utrzymywać. Jeśli kiedykolwiek słyszeliście Duncan’a Laurence’a na żywo: ten głos… co za dar! Praca z takim artystą to była czysta przyjemność i jestem bardzo dumny z rezultatu. To coś świeżego i nowego, coś, w co włożyliśmy dużo miłości – powiedział Armin van Buuren.

 

 
 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku