°C

Pierwsze noworoczne propozycje do Listy!

Warner Music
 

Na pierwszy strzał zaskakujący singiel Taylor Swift, zupełnie odmieniona Gwen Stefani, wraca też Maja Hyży i Ava Mac, a Rea Garvey do najnowszego singla zaprosił Vize!

TAYLOR SWIFT Willow

Singiel promujący najnowszy album 'Evermore'. Krążek jest kontynuacją leśnego, romantycznego klimatu 'Folklore'.

– Odkąd skończyłam 13 lat, byłam bardzo podekscytowana perspektywą swoich 31. urodzin, bo to moja szczęśliwa liczba od tyłu – dlatego postanowiłam, że zrobię niespodziankę moim fanom właśnie teraz. Zawsze dostawałam od Was mnóstwo troski, wsparcia i ciepłych myśli na urodziny. Pomyślałam, że teraz Wy powinniście dostać coś ode mnie. Wiem, że te święta nie będą wesołe dla wszystkich. Niektórzy spędzą je samotnie. Jeśli ktokolwiek z Was szuka pocieszenia w muzyce, tak jak ja, 'Evermore' jest dla Was. Uwielbiam eskapizm, jaki znalazłam w tych wyobrażonych/niewyobrażonych historiach. Byłam zachwycona sposobem, w jakim przyjęliście marzenia, tragedie i epickie opowieści o utraconej i odnalezionej miłości.

 

 

GWEN STEFANI Let Me Reintroduce Myself

Gwen Stefani  postanowiła przekornie zatytułować swój najnowszy singiel 'Let Me Reintroduce Myself'.

– Ten utwór to mój sposób na powiedzenie, że wracam z nową muzyką. To zabawna, lekka piosenka. Chciałam stworzyć coś, co sprawi ludziom radość. Zamysłem było stworzenie czegoś bardziej nostalgicznego, dlatego postanowiłam odnieść się do elementów ska i reggae, do których chętnie sięgaliśmy w No Doubt. Wciąż jestem tą samą Gwen, ale daję od siebie coś nowego, bo najwyższy czas, abyście znów o mnie usłyszeli.

 

 

MAJA HYŻY Chcę Odkrywać

Piosenka utrzymana w słonecznym, radosnym klimacie, to rozliczenie z przeszłością oraz początek kolejnego rozdziału, z nową energią. Maja Hyży zamyka pewien etap w swoim życiu. Po raz ostatni zwraca się do swojej dawnej miłości i postanawia iść swoją drogą. Przekaz ten idealnie łączy się z wydarzeniami w życiu prywatnym artystki – niedawno Maja po raz kolejny została mamą.

Autorami utworu z orientalnym sznytem są między innymi słynny duet Lanberry i Patryk Kumór oraz Eberhard Cristian Papp, Andrei Idu, Adrian Claudiu Sina, Francesca Gabriela Sirbu i Aurel Mirea.

 

 

 

AVA MAX My Head & My Heart

Singiel Avy Max 'My Head & My Heart' został dodany do rozszerzonej wersji albumu 'Heaven & Hell'. Debiutancka płyta Avy pokryła się platyną w Polsce, w Stanach Zjednoczonych krążek zdobył  status złotej płyty.

W piosence słychać sample z przeboju 'Around the World (La La La La La)' grupy A Touch of Class.

 

 

 

REA GARVEY, VIZE The One

Singiel 'The One' w duecie z przebojowym VIZE promuje najnowszy album Rea Garvey’a  'Hy Brasil'. Rea odnalazł inspirację do napisania 'The One' we własnej rodzinie.

–Jestem ojcem nastoletniej córki, więc temat ojcostwa siłą rzeczy jest dla mnie coraz ważniejszy. Kocham moją córkę ponad wszystko, szanuję ją i chcę, by to samo mogła otrzymać od mężczyzny, którego spotka. W tej piosence chcę ją zapewnić, że nie musi spieszyć się z żadnymi decyzjami oraz że powinna słuchać głosu swojego serca. Będzie wiedziała, kto jest dla niej odpowiedni.

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku