°C

Wierzę, że szczepionka wyhamuje pandemię

Fot. Justyna Wróbel-Gądek/105. Kresowy Szpital Wojskowy w Żarach i Żaganiu
 

Ruszyły szczepienia w Żarach. Przykład idzie z góry, dlatego jako pierwszy z personelu 105. Kresowego Szpitala Wojskowego w Żarach i Żaganiu na covid zaszczepił się sam komendant lecznicy, płk Artur Lipczyński. W sumie zostało zaszczepionych 25 osób z kadry medycznej i co dzień liczba ta będzie się zwiększać.

Komendant to specjalista chorób zakaźnych, jest konsultantem Wojskowej Służby Zdrowia w dziedzinie chorób zakaźnych, dyżuruje na oddziale covidowym w Żaganiu.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z komendantem o szczepionkach i o tym, co jest ważne przed, w trakcie i po szczepieniu: 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku