°C

Spełniacze marzeń o lepszym życiu

Fot. Pixabay
 

Wolontariusze z Fundacji Spełnienie ze Szprotawy oraz jej liderka i założycielka - Edyta Czeczkova dziś zasiądą do wigilijnej kolacji naprawdę spełnieni. Cały miesiąc, zwłaszcza w ostatnie dni ciężko pracowali, by spełnić skromne marzenia potrzebujących, samotnych i chorych osób ze Szprotawy, Małomic, Niegosławic i okolicy.

Posłuchaj audycji: 

My również w ten szczególny dzień życzymy naszym Słuchaczom zdrowia, nadziei i wiary w ludzi, bo tych, tak jak udowadnia szprotawska fundacja, nie brakuje.

Niedawno informowaliśmy, że Fundacja Spełnienie zbiera pieniądze na używany samochód, dzięki któremu będzie można jeszcze sprawniej i szybciej pomagać, wozić chorych i niepełnosprawnych do lekarzy, na terapie, zabiegi, robić zakupy dla podopiecznych, dostarczać dary, do tego dochodzą interwencje, pomoc w innym zakresie…

– Praca, którą wykonujemy wyłącznie społecznie, jest różnorodna, miesięcznie przemierzamy setki, tysiące kilometrów. Do tej pory wykorzystywaliśmy prywatny pojazd, ale to nie wystarcza – mówi szefowa „Spełnienia”.

Potrzebne jest 20 tys. zł, jest prawie 10 tysięcy, wpłat dokonało już 177 osób. 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku