°C

Prawdziwie męski zestaw nowości!

MyMusic
 

W tym tygodniu serwujemy Wam nowe nagranie grupy Enej, kolejny singiel Dotana, Lady Pank zaanonsuje premierę jubileuszówki, Tiesto jak zwykle zaprosi do tańca, na rynek wraca też Meduza w towarzystwie Dermota Kennediy'ego!

ENEJ Grozi Nam Cud

Zespół Enej pozostając wierny swojemu stylowi, nie przestaje zaskakiwać nowymi inspiracjami, odniesieniami do kultury światowej. Bez wątpienia jednym z dowodów na szerokie horyzonty muzyków jest najnowszy singiel zespołu, czyli najnowsza zapowiedź płyty z największymi hitami grupy mającej się ukazać wiosną 2021 roku.

 

 
 
DOTAN There Will Be A Way

Nowy singel utrzymany jest w tym samym klimacie co poprzednik ukazując sentymentalną stronę artysty jak i jego umiejętności wokalne. Rozpoczęty w Londynie, a następnie skończony i nagrany w Los Angeles z bliskimi współpracownikami Neilem Ormandy (James Arthur) i producentem Martinem Wave, i zmiksowany przez zdobywcę Grammy Johna Hanesa (Ariana Grande, Lorde, Beck). Singel ten to piosenka o uwolnieniu się od  swoich demów i przechodzeniu na drugą stronę.

 

 
 
LADY PANK Ameryka

‚Ameryka’ – słowo symbol, a kilkadziesiąt lat temu synonim marzeń, o których w nowej piosence Lady Pank śpiewa Jan Borysewicz. Utwór jest zapowiedzią nowego albumu, który ukaże się z okazji 40-lecia zespołu Lady Pank w marcu 2021 roku. 

 

 
 
 
MEDUZA; DERMOT KENNEDY Paradise

Włoskie trio Meduza, autorzy hitów ‚Lose Control’ i ‚Piece Of Your Heart’ (ponad 2,5 miliarda streamów łącznie na całym świecie!) połączyło siły z okupującym listy przebojów irlandzkim gwiazdorem Dermotem Kennedym. Efektem ich współpracy jest singiel ‚Paradise’. ‚Paradise’ to radosna, podnosząca na duchu piosenka, która w pełni podkreśla producenckie talenty tria – Meduza jak mało kto potrafi łączyć radiowe przeboje z elementami głęboko zakorzenionymi w muzyce house. Całości dopełnia niepowtarzalny, mocny wokal Kennedy’ego. Dla Dermota to pierwsza współpraca z tytanami muzyki dance.

 

 
 
TIESTO The Business

Ikona sceny dance i muzyczny wizjoner, Tiësto, wraca z nowym, świeżym brzmieniem, prezentując swój nowy hymn ‚The Business’ – pierwszy singiel wydany w barwach Atlantic Records.
Wraz z piosenką do sieci trafił teledysk, który wyreżyserował Christian Breslauer. W klipie występuje popularny komik Casey Frey. Klip miał premierę po występie Tiësto w Red Rocks Amphitheatre, jednej najbardziej niezwykłych koncertowych lokalizacji.

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku