°C

Ostatni Perfect kontra powrotna Mel C, a może…

Sony Music
 

W zestawie propozycji także jeden z ostatnich utworów zarejestrowanych przez duet Roxette, a także piekielnie elektryzująca Nea oraz iskrzący emocjami duet Jennifer Lopez i Malumy!

PERFECT Głos

‚Ten świat niezwykły tak, miliony lat orbitą swoją mknie. A to, co początek ma, mieć musi kiedyś także finał’ albowiem to ostatni singiel zespołu Perfect. Miliony sprzedanych płyt, ponadczasowe przeboje śpiewane przez całe pokolenia, rzesze wiernych fanów… to jest historia, to już klasyka. Ostatni ‚Głos’ zespołu Perfect wraz z autografami członków zespołu, wydany na płycie CD jako edycja kolekcjonerska numerowana, w ilości jedyne 500 egz. będzie miał swą premierę 14 października. I to już finał…

 
 
JENNIFER LOPEZ; MALUMA Pa Ti

Jennifer Lopez oraz Maluma wydali dzisiaj dwa wspólne utwory – ‚Pa Ti’ oraz ‚Lonely’, wraz ze stanowiącym jedną całość teledyskiem. To nie koniec, a dopiero początek współpracy między legendarną J. Lo. i najgorętszym latynoskim artystą tej dekady – Malumą! Utwory pojawią się w filmie ‚Marry Me’ produkcji Universal Pictures, który trafi do kin w przyszłe walentynki – 12 lutego 2021 roku. Oba utwory znajdą się także na oficjalnej ścieżce dźwiękowej do filmu, która zostanie wydana przez Sony Music.

 
 
MELANIE C Overload

Melanie C powraca na rynek!  Wśród utworów, którymi się dzieli na nowej płycie, znajduje się zabarwiony tropikami ‚Overload’, będący ostrzeżeniem dla nerwowych ludzi. Pomimo lockdownu, Melanie występowała z wielkim uznaniem w internecie i telewizji na całym świecie w sztandarowych programach, takich jak The One Show in the UK, przed ponad 4 milionową publicznością w niemieckich programach telewizyjnych i w Late Late Show Jamesa Cordena w USA. Wraz z rosnącym wsparciem transmisji streamingowych, oba utwory trafiły na playlisty radiostacji w Wielkiej Brytanii, Australii, Ameryce Łacińskiej, Azji Południowo-Wschodniej i Niemczech, wyznaczając nowy rozdział dla Girl Power na całym świecie.

 
 
ROXETTE Let Your Heart Dance With Me

Jeden z ostatnich utworów nagranych przez zespół Roxette.  Za sprawą talentu Pera Gessle do pisania piosenek, szwedzka popowa grupa zawsze miała nadmiar materiału na swe płyty. Wiele z tych niewykorzystanych numerów to mocne propozycje, które warte były uwzględnienia na albumach, a że były wysokiej jakości, bez problemu znajdywały uznanie wśród fanów, którzy sięgali po single i kompilacje z bonusami. Tak było w przypadku ostatniego albumu Roxette ‚Good Karma’, który ukazał się latem 2016 roku. Z sesji zostało kilka utworów, dla których zabrakło miejsca na płycie. Jednym z nich był ‚Let Your Heart Dance With Me’, który w końcu ujrzy światło dzienne za sprawa fantastycznej kolekcji ‚Bag of Trix’, która ukaże się pod koniec roku.

 
 
NEA Diablo

Nea, której debiutancki singiel ‚Some Say’ okazał się spektakularnym sukcesem w całej Europie, prezentuje swój nowy singiel! ‚Diablo’ powstał we współpracy z latynoskim wokalistą Nio Garcią. Jego debiutancki album ‚Now Or Never’ ma ponad 1,2 miliarda odtworzeń! Produkcją utworu zajął się Decco (Dua Lipa, Selena Gomez).

 
 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku