°C

3 fascynujące solówki i dwa duety remedium na jesienną nostalgię!

Universal Music
 

Rafał Brzozowski wraca po 3 latach w stylu bardzo retro, Sam Smith obsypie nas przed premierą kolejnego albumu diamentami, Keith Urban zaprezentuje duet z P!nk, Natalia Zastępa też nagrała duet, tyle że z Marcinem Sójką i na potrzeby pewnego obrazu, powrócił też Janusz Radek, ależ Was zaskoczy!

SAM SMITH Diamonds

Po serii samodzielnych singli (w tym duetach z Demi Lovato czy Calvinem Harrisem) oraz sukcesów na przecięciu świata muzyki i filmu w postaci Grammy, BRIT, Złotego Globa i Oscara, czas na nowy album. Sam Smith prezentuje ‚Love Goes’. Premiera płyty zaplanowana jest na 30 października, album promuje singiel ‚Diamonds’.

 

RAFAŁ BRZOZOWSKI Gentleman

Rafał Brzozowski po dłuższej przerwie wraca na rynek muzyczny z nowym utworem ‚Gentleman’. W teledysku do tej piosenki wzięła udział m.in. Edyta Herbuś. Jak sam przyznaje jest bardzo szczęśliwy, że po 3 latach podzieli się z fanami kolejną nowością.

NATALIA ZASTĘPA; MARCIN SÓJKA Ślady. Jak Zostać Gwiazdą

‚Ślady. Jak Zostać Gwiazdą’ Natalii Zastępy i Marcina Sójki to wyjątkowy duet, który ma olbrzymie szanse, by wejść w kanon najlepszych polskich piosenek nagranych specjalnie na potrzeby filmu. Singiel wykonany przez jednych z najpopularniejszych uczestników ostatnich edycji The Voice of Poland promuje obraz z Urszulą Dudziak, Julią Kamińską, Katarzyną Sawczuk i Maciejem Zakościelnym w rolach głównych. 

 

 

JANUSZ RADEK Facet Został Sam

Wszystkich, których Janusz Radek przyzwyczaił do pięknych i lirycznych utworów ta produkcja może nieco zaskoczyć. Ci, którzy znają go dobrze z jego koncertowych wcieleń, odnajdą w niej bez problemu historie o facetach, które często tam goszczą. I piosenka i teledysk, jak podkreślają twórcy ma prowokować.

KEITH URBAN; P!NK One Too Many

Takich duetów nigdy dość! Keith Urban zaprosił P!nk na swój nowy album ‚The Speed Of Now Part 1’.
Czterokrotny laureat Grammy tak wpspomina początek tej współpracy:
– Zawsze uwielbiałem głos P!nk. Jej artyzm oraz wielowymiarowa zdolność do tworzenia, talent dany od Boga, sprawiają, że to jedna z najlepszych wokalistek naszych czasów – zachwyca się Urban.

 Na płycie, poza P!nk, pojawią się inni znakomici goście: Breland, Nile Rodgers oraz Eric Church.

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku