°C

Pozytywna dawka muzycznych hitów do Listy!

Universal Music
 

Gotowi do ucieczki?! W tym tygodniu zabierzemy Was na pewną wyspę, pozbawimy lęków, będziemy najbliżej jak się tylko da, by wspólnie wypatrywać lepszego jutra, bo lubimy być z Wami. Bawiąc się tytułami propozycji, zachęcamy do zerknięcia na nie łaskawym okiem ;-)

BURAK YETER Teenage Runaway
Burak Yeter zaprezentował post-apokaliptyczną przyszłość, a to wszystko w najnowszym klipie do singla ‚Teenage Runaway’! Jeden z najgorętszych klipów kończącego się lata zrobi na was duże wrażenie. Wideo podkreśla ważne przesłanie piosenki – tęsknotę za lepszymi, nastoletnimi latami, kiedy życie było prostsze, a świat mniej skomplikowany. ‚Teenage Runaway’ to jeden z tych utworów, który już zawsze będzie Ci przypominać o lecie 2020 roku.

 

BARANOVSKI Lubię Być z Nią
BARANOVSKI mówi o nim krótko: – to prosta piosenka o miłości. Piosence towarzyszy wyjątkowy klip w reżyserii cenionego artysty sztuk wizualnych, absolwenta Royal College of Art w Londynie, Filipa Berendta. Główną rolę zagrała w nim znana m.in. z pokazów Dolce & Gabbana oraz okładek wielu międzynarodowych magazynów top modelka Maja Salamon, która obwołana została jedną z 50. najlepszych modelek na świecie.

 

SOUND’N’GRACE Bliżej
Sound’n’Grace wraca po dłuższej przerwie, prezentując singiel zapowiadający nowy album! Żywiołowe wokale, dużo pozytywnych wibracji i motywujący przekaz – czyli wszystko, co od lat jest znakiem rozpoznawczym zespołu – usłyszycie w najnowszym numerze ‚Bliżej’.  To energetyczna piosenka przypominająca, że życie może być piękną przygodą, jeśli tylko nauczymy się czerpać radość z drobiazgów i nie będziemy skupiać się na porażkach.

 

MATT SIMONS Better Tomorrow
Matt Simons powraca z nowym popowym hitem ‚Better Tomorrow’. Utwór oparty jest na osobistych przeżyciach Artysty, który w młodym wieku doświadczył uczucia głębokiego niepokoju. – Mam nadzieję, że ‚Better Tomorrow’ przyniesie trochę pocieszenia tym, którzy również zmagają się z lękiem, szczególnie w tych bezprecedensowych czasach – mówi Matt. 

 

BOW ANDERSON Island
Bow Anderson, o której Elton John powiedział: – Ta dziewczyna może rozpalić cały Edynburg! – prezentuje nowy singiel ‚Island’.
– ‚Island’ to utwór o przejmowaniu kontroli. Nabrałam wielu przykrych doświadczeń po wielu relacjach, ale w końcu nadchodzi taki moment, w którym w końcu dana osoba nie spędza ci już snu z powiek i jest to rewelacyjne uczucie. ‚Island’ opowiada o poczuciu własnej wartości i o tym, że zasługujesz na najlepsze, bo jesteś diamentem.’

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku