°C

Ogrodowy Zawrót Głowy 13.09.2020

Fot. Pixabay
 

Dziś przyjrzymy się ogrodom schyłku lata. W jakiej kondycji są rośliny. Czy najcieplejsze miesiące w tym roku dały ogrodom spokojnie przetrwać? Na ile uaktywniły się szkodniki? Zajrzymy też do wrześniowego ogrodu Beaty Patrycji Klary. Sprawdzimy aktualne trendy w bukietach ślubnych.

Trwa, opóźniony w tym roku przez pandemię sezon ślubów i wesel. Nieodłącznym elementem ślubnych kreacji są oczywiście bukiety. Bardzo ważne są także kwiatowe ozdoby na stołach. Florystka, Agnieszka Jeger – Kaczmarek radzi jakie roślinne ozdoby wybrać oraz jakie panują tendencje, jeśli chodzi o bukiety ślubne. O obowiązujących trendach opowiedziała Izabeli Patek.

 

W drugiej części programu Beata Tokarz ze studia Zieleni BEA podsumowuje letni sezon i podpowiada czym warto zająć się właśnie teraz. Sprawdzimy też co dzieje się w ogrodach warzywnych:

Kolejny raz w naszym programie odwiedzamy ogród poetki i recenzentki, Beaty Patrycji Klary. Sprawdzamy jakie rośliny jeszcze kwitną pod koniec lata. Zapraszam do wysłuchania rozmowy pełnej ciekawostek:

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku