°C

Nowe nagrania w listowej poczekalni!

Universal Music
 

Nowy hit Topica, spontaniczny Michał Szczygieł, boysband z Korei, niezwykła Sanah i nowe nagranie Clean Bandit z udziałem Mabel i 24kGolden. Oto pierwsza wrześniowa porcja propozycji!

TOPIC x A7S; LIL BABY Why Do You Lie To Me
Po wielkim sukcesie ‚Breaking Me’ pora na kolejny hit od niemiecko-chorwackiego producenta. Topic po raz kolejny nawiązał współpracę ze szwedzkim wokalistą i kompozytorem A7S, zaprosili też nominowanego do Grammy rapera Lil Baby. Efektem ich współpracy jest ‚Why Do You Lie To Me’.
Zaraźliwa melodia oraz ciepłe akordy fortepianowe tworzą kolejny utwór z gatunku „melancholijnej muzyki dance”. 

MICHAŁ SZCZYGIEŁ Spontan
Michał Szczygieł prezentuje swój najnowszy singiel ‚Spontan’. Lato już się kończy, ale Michał Szczygieł postanowił je nieco przedłużyć i wypuszcza wakacyjny numer ‚Spontan’.
Singiel zapowiada szereg sekwencji wideo, które powstały podczas kręcenia ujęć do lyric video. 

BTS Dynamite
Koreański zespół BTS – przesyłają nieco nadziei całemu światu wraz premierą nowego, disco popowego singla ‚Dynamite’.  BTS śpiewają z radością i pewnością siebie, chwaląc te małe rzeczy w życiu, które sprawiają, że życie jest wyjątkowe oraz wartościowe. Celem piosenki jest dodanie światu tak potrzebnej energii w czasach pandemii COVID-19. Utwór powstał we współpracy z Davidem Stewartem i Jessicą Agombar, znanymi z ‚What A Man Gotta Do’ Jonas Brothers oraz ‚ Love You’s’ Hailee Steinfeld. Pełna energii piosenka to pierwszy utwór BTS nagrany w całości po angielsku. 

SANAH No Sory
Ten rok należy do sanah. Jej ‚Szampan’ był oficjalnie najczęściej graną piosenką w polskich radiach w pierwszej połowie 2020. I on, i następny singiel ‚Melodia’ mogą pochwalić się największą ilością odtworzeni w serwisie Youtube/Vevo – odpowiednio 42 i 25 milionów wyświetleń w zaledwie kilka miesięcy to wynik, który dla artystów nie-hip-hopowych jest często poza zasięgiem. W tym roku mimo reżimu sanitarnego zagrała już więcej koncertów niż największe polskie gwiazdy, niejednokrotnie występując aż 2 razy w ciągu jednego dnia. Choć debiutancką płytę „Królowa dram” wydała w maju b.r., ogromna ilość świeżych, właśnie nagranych piosenek nie pozwala na siebie dłużej czekać – a ‚No Sory’ to właśnie pierwsza odsłona nowego rozdziału w karierze tej 22-letniej Artystki.

CLEAN BANDIT; MABEL; 24k GOLDN Tick Tock
Zdobywcy Grammy, popowi mistrzowie – Clean Bandit oraz laureatka BRIT – Mable zaprezentowali swój nowy, nowy singiel ‚Tick Tock’ feat. 24Goldn. To pierwsze oficjalne wydawnictwo Clean Bandit od 2018 roku i ekscytujący, nowy rozdział w karierze tria.

Clean Bandit tworzą: Grace Chatto, Jack Patterson i Luke Patterson.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku