°C

Gotowi na prawdziwego rock’n’rollowego Białego Kruka?

Universal Music
 

Stonesi z Page'm? A jednak, to się zdarzyło i teraz powraca! W zestawie dziś także romantyczne Cheat Codes, taneczna Meghan Trainor, singiel reklamujący nową płytę Kasi Cerekwickiej i ... absolutnie wakacyjne nagranie 'Bella Bella Bella'!

THE ROLLING STONES; JIMMY PAGE Scarlet
The Rolling Stones prezentują utwór ‚Scarlet’ – legendarne nagranie z udziałem Jimmy’ego Page’a, które choć powstało w październiku 1974, to nie zostało opublikowane – aż do teraz. Zaginiony utwór od wielu lat stanowił Święty Graal dla wielbicieli zespołu. Mick Jagger skomentował:  – Pamiętam, jak pierwszy raz jammowałem z Jimmy’m i Keithem w studiu w piwnicy Ronniego. To była świetna sesja. Keith Richards dodał: – Z tego, co pamiętam, weszliśmy na koniec sesji Led Zeppelin. Właśnie opuszczali studio, a my mieliśmy rezerwację tuż po nich, więc Jimmy zdecydował się zostać. Nie rozpatrywaliśmy tego w kategorii utworu, to miało być tylko demo, ale wyszło na tyle dobrze, że szkoda byłoby tego nie wykorzystać, zwłaszcza w takim składzie.

Utwór ‚Scarlet’ zapowiada wydanie wersji deluxe albumu ‚Goats Head Soup’, której premiera zaplanowana jest na 4 września. Wydawnictwo zawierać będzie niepublikowane wcześniej piosenki, wersje demo, nagrania koncertowe i inne bonusy. 

 

CHEAT CODES Heaven
 
Trio z Los Angeles, Cheat Codes, tym razem ma dla nas prawdziwy pokaz siły rozkwitającego uczucia.

 

MEGHAN TRAINOR Make You Dance
Zwyciężczyni nagrody GRAMMY zapowiada premierę specjalnej edycji najnowszego albumu ‚Treat Myself”. To rozszerzona wersja trzeciego projektu Artystki, która będzie zawierała trzy nowe piosenki oraz dwie alternatywne wersje poprzednich utworów. Dodatkowo Meghan podzieliła się ze swoimi fanami nowym utworem ‚Make You Dance’.

 

STEFANO FUCILI Bella Bella Bella
Włoski wokalista Stefano Fucili prezentuje swój najnowszy singiel ‚Bella Bella Bella’. To typowo słoneczny, leni numer utrzymany w przyjemnym popowo-latynoskim klimacie. Daj się ponieść muzycznej podróży do słonecznych Włoch! ☀️

 

KASIA CEREKWICKA W Pogoni Za Szczęściem
Koncepcja teledysku do piosenki ‚W Pogoni Za Szczęściem’ powstała w marcu b.r. Niestety pandemia zmusiła realizatorów do przerwania prac, ale udało się na początku lipca zrealizować zdjęcia.

– Piosenka opowiada o tym, jak to w życiu jesteśmy zabiegani, jak nie mamy czasu na nic, szczególnie ludzie młodzi. Jak pędzimy za karierą, za pieniędzmi…Zapominając, tak naprawdę, co jest ważne w życiu. Że nie tylko: praca, praca, praca ale też przyjemności. Po raz pierwszy mam ogromną frajdę z tego, że będzie mnie w tym klipie najmniej. Tak chciałam i reżyser klipu – Andrzej Miękus świetnie to zrozumiał i zrealizował ten plan wraz ze swoją ekipą. Zapraszam do obejrzenia mojego nowego teledysku do pierwszego singla z płyty ‚Pod Skórą’. Zapraszam. Takiej mnie jeszcze nie widzieliście.

Kasia Cerekwicka

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku