°C

Pierwsza sierpniowa ‚piątka’ w głosowaniu!

Warner Music
 

Dziś tylko jedna polska propozycja, mamy też ciekawą interpretację jednego z wielkich hitów Tiny. Do zestawu dorzucamy piosenki Jasona Derulo, tria Shanguy i duetu Jonas Blue z Maxem!

JASON DERULO Take You Dancing

Multiplatynowy Artysta Jason Derulo właśnie wydał wyczekiwany przez fanów nowy singiel ‚Take You Dancing’. ‚W obecnych czasach wszyscy potrzebujemy piosenki, która podniesie nas na duchu. Mam nadzieję że piosenka będzie światełkiem w tych trudnych dniach’ – mówi o singlu Derulo.

 
 
SHANGUY Back To Life

Zdaje się, że grupa Shanguy poznała niezawodny przepis na hit. Dzisiaj do kolekcji hitów dołącza nowy, wakacyjny hit ‚Back To Life’!
Shanguy to włoski kolektyw muzyczny w skład, którego wchodzą NRD1, Shady i Frank-O. Kiedy ich ostatni przebój ‚Desolée (Paris/Paname)’ osiąga 10 mln streamów grupa wraca z nowym, wakacyjnym przebojem – ‚Back To Life’!

 

KYGO; TINA TURNER What’s Love Got To Do With It

Po stworzeniu nowej wersji utworu ‚Higher Love’ Whitney Houston, która stała się globalnym hitem, Kygo wziął na warsztat prawdziwy klasyk lat 80.! ‚What’s Love Got To Do With It’ Tiny Turner to utwór, który został wybrany przez magazyn Rolling Stone jednym z 500 najlepszych utworów wszech czasów. Teraz Kygo, dzięki współpracy z Tiną Turner, przypomina ten legendarny numer i zamienia go w prawdziwy parkietowy dynamit!

 
 
ŁUKASZ ZAGROBELNY Jeszcze Nie Raz

‚Jeszcze Nie Raz’  to tytuł najnowszej piosenki Łukasza Zagrobelnego. Wokalista pracował nad nią wraz z Karoliną Kozak i Bogdanem Kondrackim, odpowiedzialnymi również za ostatni studyjny album Łukasza „Ja Tu Zostaję’.
Piosenka powstała na osłodę tych dziwnych czasów, kiedy nie mogę spotykać się z Wami na koncertach. Stworzyliśmy ją z moją niezawodną ekipą: Karoliną i Bogdanem 🙂 Czas podzielić się nią z Wami.

 
 
JONAS BLUE; MAX Naked

Justin Timberlake? Bruno Mars? Nie, to Jonas Blue w duecie z MAX. Sprawdźcie murowanego kandydata na hit tegorocznych wakacji – ‚Naked’!

 
 
 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku