°C

5 kobiet, 5 spojrzeń, 5 tytułów!

E-Muzyka
 

Dawno tak nie było, w tym tygodniu serwujemy Wam samo piękno - 5 kobiet i ich 5 nowych, gorących hitów!

LANBERRY Plan Awaryjny

– ‚Plan Awaryjny’ niejako domyka historię moich poprzednich dwóch singli. Chciałam, by ta piosenka kipiała optymizmem, lekkością i poczuciem wolności. Jest to też ostateczne rozliczenie z przeszłością, dające siłę. 

Za tekst odpowiada, jak zawsze, sama Artystka, ale tym razem zaprosiła do współpracy jeszcze Monikę Wydrzyńską z zespołu Linia Nocna. Warstwa muzyczna to również zasługa Lanberry, którą wspierał kierownik muzyczny jej zespołu – Kuba Krupski. Do produkcji wokalistka doprosiła jeszcze Dominica Buczkowskiego i Patryka Kumóra.

KATY PERRY Smile

‚Smile’ – to nie tylko tytuł nowego singla Katy Perry, ale i nowego albumu Artystki. Krążek trafi do sprzedaży 14 sierpnia 2020.

– Napisałam tę piosenkę, gdy przechodziłam jeden z najbardziej mrocznych okresów swojego życia. Gdy słucham ‚Smile’ teraz, jest to dla mnie świetne przypomnienie, że udało mi się przejść przez kłopoty. To trzy minuty pełne energii i nadziei.

 

LP The One That You Love (KDDK Remix)

Utwór napisany został ponownie przy współpracy z Mike’em Del Rio oraz Nate Campany, z którymi LP stworzyła również swój największy hit ‚Lost On You’.

– Mój najnowszy singiel to mieszanka wszystkich gatunków muzycznych jakie kocham. Po prostu pozwoliliśmy im się zgrać, jak zwykle, w dzikim stylu. Melodia wyszła z nas tak, jakbyśmy już ją mieli wcześniej napisaną. Wszystkie moje ulubione piosenki, które napisałam były właśnie takie – mówi LP.

EDYTA GÓRNIAK Lime (TeQuila-ila)

Królowa polskiej muzyki pop powraca z nowym utworem, który będzie zaskoczeniem nawet dla jej fanów. Piosenka powstała we współpracy z kompozytorami ze Stanów Zjednoczonych.
Porywający wakacyjny utwór ‚LIME (TeQuila-ila)’ jest zapowiedzią nowego albumu Edyty Górniak. Na pierwszy singiel z płyty Artystka wybrała utwór utrzymany w stylu, który będzie zaskoczeniem nawet dla jej najwierniejszych fanów. Piosenka jest owocem współpracy Edyty z amerykańskimi twórcami i kompozytorami, DJ KO i Rizzi Myers.

ZARA LARSSON Love Me Land

Po sukcesie nagranego z Kygo piosenkarka prezentuje swój nowy solowy singiel ‚Love Me Land’. To zwiastun nadchodzącego, gorąco oczekiwanego, drugiego albumu Zary Larsson! Nagranie  powstało we współpracy z Justinem Tranterem oraz Julią Michaels (Justin Bieber, Selena Gomez, Dua Lipa). To utwór łączący elementy dyskotekowego popu i r&b.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku