°C

Taaaakie hity na wakacje, że serce rośnie!

Dream Music
 

Trochę przyjemnie sączącego się hiphopu w stylistyce lo-fi, odrobina bardzo fascynującego k-popu z Japonii, do tego dźwięki z Nepalu, małe co nieco od Antka Smykiewicza i latynowska propozycja od Black Eyed Peas!

POWFU; BEABADOOBEE Coffe For Your Head

‚Coffee For Your Head’ to bardzo specyficzny kawałek. Powfu rapuje do świetnie przyjętego utworu ‚Coffee’ wykonanego w stylistyce lo-fi przez beabadoobee. To połączenie różnych muzycznych światów spowodowało wielką popularność ‚death bed’. Piosenka osiągnęła prawie 2 miliony dziennych odtworzeń w serwisie Spotify. Trafił też na listę Top 200 i utworów wiralowych w ponad 30 krajach. 

 
 
(G)I-DLE I’m The Trend

Sensacja k-popu, (G)I-DLE, przedstawia nowy utwór ‚I’m The Trend’. Nagranie zgrabnie łączy k-pop z klimatem latino, co sprawia, że od utworu trudno się uwolnić.

 
 
ANTEK SMYKIEWICZ Ot Tak

Wokalista w czasie epidemii koronawirusa doświadczył izolacji poza Polską. W wyniku tych przeżyć powstał teledysk do jego najnowszej piosenki. Pandemia wirusa COVID-19 zastała Antka Smykiewicza w podróży poślubnej po Kambodży. Wskutek zamknięcia granic, artysta został uwięziony na jednej z kambodżańskich wysp, bez bez perspektyw na powrót do domu. Gdy wreszcie udało mu się powrócić do kraju, musiał poddać się długotrwałej kwarantannie. Izolacja wokalisty trwała łącznie 111 dni!

 
 
CURTIS WATERS; HARM FRANKLIN Stunnin’

Curtis Waters to artysta młodego pokolenia, pochodzący z Nepalu. Zajmuje się pisaniem tekstów, kompozycją oraz produkcją. Pomimo młodego wieku oraz tego, że jest dopiero u progu swojej muzycznej kariery, już zdobył ogromną popularność! Wszystko za sprawą singla ‚Stunnin’’ który z dnia na dzień stał się viralem na platformie Tik Tok. Utwór ukazał się w maju, i już zdążył wygenerować miliony odtworzeń oraz znalazł się w ponad 25 tysiącach TikTokowych filmików! Na samych platformach streamingowych zdobył aż 15 milionów wyświetleń w trzy tygodnie, co oznacza, że Curtis jest obecnie najszybciej rozwijającym się Artystą na świecie.

 
 
BLACK EYED PEAS; OZUNA; J.REY SOUL Mamacita

Po epickim powrocie z hitem ‚Ritmo (Bad Boys For Life)’ – Black Eyed Peas prezentują kolejny singiel o nazwie „’Mamacita’, w którym gościnnie pojawił się Ozuna. To Artysta, który 4 razy pobił rekord Guinessa jako najlepiej sprzedający się latynoski artysta na świecie. ‚Mamacita’ to drugi singiel zespołu wydany w nowej wytwórni oraz okazja do ogłoszenia nowego członka grupy, czyli J.Rey Soul!

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

 


  KATARZYNA JANKOWSKA 
Dziennikarz

tel: +48 601 313 123 

e-mail: k.jankowska@zachod.pl

 
Taaaakie hity na wakacje, że serce rośnie! Radio Zachód

 
Taaaakie hity na wakacje, że serce rośnie! Radio Zachód
 
Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze Radio Zachód S.A.
ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra
sekretariat: +48 684 555 501 fax: +48 684 555 552
www: www.zachod.pl e-mail: sekretariat@zachod.pl
 
Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy KRS nr 0000082137
Kapitał zakładowy: 583.200 zł NIP: 929-00-11-398 Regon: 970321084
Santander Bank Polska S.A.: 32 1090 1535 0000 0000 5301 9071
  Jeżeli nie jesteście Państwo adresatem tej wiadomości, bądź otrzymaliście ją przez pomyłkę, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. 
If you received this in error, please contact the sender and delete the material from any computer. 
Administratorem Państwa danych osobowych jest Radio Zachód S.A. Szczegóły: www.zachod.pl/cookies
 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku