°C

Kaprys milionera

RADIOWIECZÓR

Czytanie to najbardziej rozwijający sposób na spędzanie wolnego czasu. Pozwala zdobyć wiele informacji o świecie i poszerza słownictwo, a także rozwija wyobraźnię. I dlatego bardzo nam zależy, by jak najwięcej osób czytało.

Mówi się, że nie ma brzydkich kobiet. Że te „brzydkie” są tylko źle pomalowane. Albo – jak sugerują autorki Kaprysu milionera, Izabella Frączyk i Jagna Rolska –

Nie ma brzydkich kobiet! Są tylko takie, które nie mają kasy na bycie ładnymi.

I ta myśl przyświecać będzie całej historii, mocno okraszonej odważnymi scenami erotycznymi, opływającej luksusem, kontrastującym z przeciętnością, a miejscami nawet biedą. (Z recenzji czytelniczki)

 

Magiczny Nowy Jork Część I | Diana Palmer | Książka + Prezent ...

Dlaczego Izabella Frączyk i Jagna Rolska (obie autorki wydały swoje powieści) postanowiły RAZEM napisać książkę?  

3 książki Wydawnictwo Prószyński i S-ka przeznaczyło dla słuchaczy

 

 

  •  

REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku