°C

Wakacyjne nowości do Listy!

Iwona Węgrowska
 

Nowy hit Męskiego Grania, Gromee we współpracy z Anią Dąbrowską i Abradabem, nowy singiel grupy Sheppard, Dermot Kennedy zafascynowany poezją i niebywale odmieniona Iwona Węgrowska! Oto nasze propozycje na nowy tydzień!

DARIA ZAWIAŁOW; KRÓL; IGO Świt
Premiera singla promującego żywieckie Męskie Granie to wydarzenie wyczekiwane z niecierpliwością przez wielu fanów polskiej muzyki. W tym roku, ze względu na panującą na świecie epidemię koronawirusa, musieli oni czekać wyjątkowo długo, bo aż do 1 lipca. W skład zespołu MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2020 wchodzą tym razem Daria Zawiałow, Król oraz Igo. Artyści wspólnie nagrali tegoroczny hymn trasy – ‚Świt’. To jednak nie koniec niespodzianek! W prowadzonym przez Katarzynę Nosowską Studiu Ż muzycy zdradzili także, że 8 sierpnia w Żywcu zorganizowany zostanie koncert specjalny Męskiego Grania, który będzie można śledzić online.

 

GROMEE; ANIA DĄBROWSKA; ABRADAB Powiedz Mi (Kto W Tych Oczach Mieszka)
Wyjątkowe połączenie trzech światów. Gromee – producent i DJ, Ania Dąbrowska – gwiazda pop, królowa kobiecych emocji oraz Abradab – raper, kultowa postać w świecie hip hopu. Z tego trio musi powstać przebój!

 

SHEPPARD Symphony
Los Angeles pobudza wyobraźnię. Dla większości Australijczyków LA jest tożsame z wielkimi willami nad oceanem, wiatrem z Venice Beach, bogatą kulinarną sceną oraz elektryzującymi historiami z Hollywood. Dla australijskiego zespołu Sheppard Miasto Aniołów stało się inspiracją do ich najbardziej radosnego kawałka w dotychczasowym katalogu. ‚Symphony’ jest jak promienie słońca w ciężkich czasach. To kawałek pełen słodkiego eskapizmu, słodki jak szczęśliwe zakończenie filmowej historii z Hollywood.

 

 

DERMOT KENNEDY Giants
Dermot Kennedy prezentuje pierwszy premierowy materiał od czasu wydania debiutanckiego albumu. Przy tworzeniu ‚Giants’  Dermot zainspirował się wierszem ‚What If 2020 Isn’t Cancelled?’ Leslie Dwight. Wiersz podkreśla potrzebę zmiany i jak obecny trudny czas może posłużyć jako zimny prysznic oraz motywator do zmian.

 

 

IWONA WĘGROWSKA Niegrzeczna
Iwona Węgrowska powraca z nowym singlem, w odświeżonym wizerunku. Artystka nowym utworem zostawia swoją przeszłość daleko w tyle. ‚Niegrzeczna’ powstał we współpracy z Patrycją Kosiarkiewicz oraz Pawłem Skorupką. Singlem oraz teledyskiem Artystka chciała pokazać swój nowy etap w życiu, w którym nie boi się krytyki i opinii innych osób stąd występujący w klipie faceci na szpilkach. Utworem promuje nadchodzące wydawnictwo, które zostanie wydane w pierwszej połowie 2021 roku.

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku