°C

Pierwsze letnie listowe propozycje!

Warner Music Poland
 

Nowe nagranie braci Golec, niepublikowany singiel Whitesnake, letni Hooverphonic, Keith Urban i The Pretenders. Na kogo postawicie?

GOLEC uORKIESTRA; CZARNY HIFI Przyjdzie Czas
Są utwory, które powstają spontanicznie, a nad innymi artyści pracują tygodniami. Nowy singiel Golec uOrkiestry powstał w zaledwie 72 godziny i było dpowiedzią na potrzebę chwili, czyli udział w Hot16Challenge2. Artyści zaprosili do współpracy utytułowanego producenta muzycznego Czarnego HIFI, który od lat płynnie porusza się po różnych obszarach muzyki miejskiej i popowej.

 

WHITESNAKE Always The Same – 2020 Remix

‚The ROCK Album’ to kompilacja 16 najlepszych rockowych utworów Whitesnake, w nowych miksach i zremasterowanych wersjach. Na albumie niepublikowany dotąd utwór ‚Always The Same’ Premierę krążka CD i 2 LP zaplanowano na 19 czerwca.

HOOVERPHONIC Summer Son
Hooverphonic prezentuje nowy utwór ‚Summer Sun’ – to wspaniały soundtrack na nadchodzące lato, które w tym roku będzie zupełnie inne, niż pierwotnie sobie wyobrażaliśmy.

 

KEITH URBAN Polaroid
Keith Urban połączył siły z Joeyem Moi (Florida Georgia Line) w nowym singlu ‚Polaroid’.

Keith Urban ma na koncie cztery nagrody Grammy, cztery American Music Awards, nominację do Złotego Globu oraz szereg innych wyróżnień. Sprzedał ponad 20 milionów egzemplarzy albumów na całym świecie. 

 

THE PRETENDERS Didn’t Want To Be This Lonely
Utwór pochodzi z albumu ‚Hate For Sale’.  ‚Didn’t Want to Be This Lonely’ to kolejne wideo, należące do serii klipów nakręconych podczas kwarantanny. Obrazek wyreżyserował oczywiście John Minton – brytyjski twórca filmowy z Bristolu. Wieloletni przyjaciel Pretenders, znany ze swoistego, eksperymentalnego i halucynacyjnego stylu. 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku