°C

Black Eyed Peas – „Translation”

 

Black Eyed Peas prezentują swój 8 album zatytułowany „TRANSLATION”. Mieszający Hip-Hop, pop, dance, reggaeton oraz trap album Black Eyed Peas zjednoczy jedne z największych gwiazd muzyki rozrywkowej.

Fani zespołu będą mogli usłyszeć takich artystów jak: Shakira, Tyga, Nicky Jam, Becky G, czy French Montana. Oprócz wpadających w ucho piosenek, Black Eyed Peas podzielą się swoimi obserwacjami na temat świata i tego co się dzieje w 2020 roku.

Pierwszym singlem z „TRANSLATION”, który fani mogli usłyszeć było „RITMO (Bad Boys For Life)”. W zaledwie 8 miesięcy utwór zdobył liczne platynowe certyfikacje i zgromadził 1,5 miliarda wyświetleń oraz odtworzeń. Kawałek był wiodącym singlem soundtrack’u do filmu „Bad Boys For Life” .  W tym roku Black Eyed Peas wydali kawałek „MAMACITA” z Ozuną i J Rey Soul. Ostatnio piosenka zgromadziła ponad 200 milionów odtworzeń i wyświetleń oraz znalazła się w Top 10 listy Billboard Hot Latin Songs. Black Eyed Peas sprzedali ponad 50 milionów albumów na całym świecie. „TRANSLATION” to kolejny rozdział w ich karierze.  

Lista piosenek: 

1.Ritmo (Bad Boys For Life) With J Balvin

2.Feel The Beat With Maluma

3.Mamacita With Ozuna & J Rey Soul

4.Girl Like Me With Shakira

5.Vida Loca With Nicky Jam & Tyga

6.No Mañana With El Alfa

7.Tonta Love With J Rey Soul

8.Celebrate

9.Todo Bueno

10.Duro Hard With Becky G

11.Mabuti With French Montana

12.I Woke Up

13.Get Loose Now

14.Action

15.News Today

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku