°C

Bardzo kuszące kąski muzyczne na nowy tydzień!

Dream Music
 

Nowy singiel Pawła Domagały, nowy hit także od Krzyśka Zalewskiego, do tego Diplo, Kombii z zapowiedzią nowego albumu, no i .... On! Limahl powraca!!!

PAWEŁ DOMAGAŁA Popatrz Na Mnie
'Popatrz Na Mnie' to kolejny singiel promujący nowy album 'Wracaj', którego premiera już 20 listopada 2020!

Jak wyjaśnił Artysta, 'Wracaj' to powrót do pierwotnych marzeń. – Do pierwotnej przyczyny, dla której zacząłem robić muzykę. Też jest takim trochę podsumowaniem tych dwóch pierwszych płyt.

 

LIMAHL Still In Love
Nowy kawałek 'Still In Love' został skomponowany i wyprodukowany we współpracy z niemieckim muzykiem i producentem – Miro Markusem, znanym ze współpracy np. z Katy Perry, czy z niemieckim bandem reggae – Culcha Candela.

Obecnie, pracuje nad nowym materiałem, który ukaże się już wkrótce!

 

DIPLO Dance With Me
Diplo przedstawił światu swoje najnowsze dzieło! Na 'Diplo Presents Thomas Wesley Chapter 1: Snake Oil' znajdą się kolaboracje z takimi artystami jak: Zac Brown & Danielle Bradbery, Noah Cyrus, Orville Peck i wiele innych jak również. 

 

KOMBII Ochronię Nas
Kombii z premierowym utworem 'Ochronię Nas'. To pierwsza z kilku planowanych piosenek przed oficjalną premierą nowego albumu, który zespół zapowiada na wiosnę 2021 roku.

Współautorem kompozycji oraz producentem muzycznym jest Michał Kożuchowski 'Sir Mich', znany z produkcji hip-hopowych studia Wielkie Joł.

 

KRZYSZTOF ZALEWSKI Tylko Nocą
Ostatnio bardzo eko nastawiony do rzeczywistości Krzysztof, po swoim solo akcie w sieci uraczył nas nowym singlem!

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku