°C

Takie piękne premiery mamy dla Was na początek czerwca!

Universal Music
 

Od dziś w głosowaniu Cleo, Ellie Goulding, Natalia Zastępa, Sia, Lady Gaga i Ariana! Kobiety kontratakują!

CLEO Alfabet Świateł

‚Alfabet Świateł’ to najnowszy singiel Cleo. Utwór z jednej strony jest utrzymany w nowoczesnej konwencji, jednak puszcza oko do muzycznego klimatu lat 80. Lyric video do piosenki powstało na słonej pustyni w Tunezji. Utwór jest zapowiedzią krążka ‚hiperNOVA’ – jednej z dwóch płyt, które artystka zaplanowała na 2020 rok. Wydawnictwo będzie zawierać brzmienia znane słuchaczom Cleo z przebojowych singli ‚Łowcy Gwiazd’ czy ‚EVA’.

ELLIE GOULDING Power

Ellie Goulding powraca z mocnym singlem ‚Power’, do którego powstał zachwycający teledysk – zrealizowany w całości w warunkach izolacji. ‚Power’ to kolejny przedsmak nowego albumu Ellie Goulding.

Artystka tak opowiada o singlu: – Bardzo mi zależało, by wydać ten utwór przed premierą płyty, bo to dobre wprowadzenie do świata stworzonego na tym wydawnictwie. ‚Power’ opowiada o związkach w XXI wieku, jak mogą być rządzone przez media społecznościowe, powierzchowność i rzeczy materialne. Randkowanie może rozpocząć się od kłamstw lub ubarwień. Dziewczyna z piosenki jest rozczarowana miłością i okrutnymi, świetnie wyglądającymi, mającymi obsesję na swoim punkcie ludźmi, na których trafia.
Ekipa, która realizowała klip do ‚Power’, składała się niemal wyłącznie z kobiet. Zdjęcia powstały w domu Artystki w Londynie.

Szczegóły czwartego albumu studyjnego Ellie Goulding wkrótce.

NATALIA ZASTĘPA Rudy

Tuż przed swoimi 18 urodzinami (28.05) Natalia Zastępa wydała nowy singiel ‚Rudy’.
Czwarty singiel Natalii Zastępy  jest muzycznie najbardziej ekspresyjnym, a z pewnością najjaśniejszym z dotychczasowych #zapozno #niezaluje #klopoty w jej repertuarze. Tekst piosenki choć z pozoru może się wydawać ostrzeżeniem, jest tak naprawdę przewrotny: relacja dwóch osób oparta na świadomych kłamstwach oraz idealizacja wyobrażenia drugiej osoby. W końcu pojawia się pytanie… czy tego naprawdę chcemy? W klipie brawurowo partneruje Natalii aktor, muzyk, model Marcel Borowiec, tu w roli tytułowego ‚Rudego’.

SIA Together

Sia, która ma na koncie dziewięć nominacji do Grammy i wiele milionów sprzedanych płyt, zaprezentowała nowy singiel ‚Together’. Piosenka zapowiada nadchodzący album gwiazdy oraz wyreżyserowany przez nią film ‚Music’. ‚Together’ to jedna z 10 kompozycji, które artystka przygotowała na potrzeby swego kinowego dzieła.

Teledysk stanowi zapowiedź reżyserskiego debiutu piosenkarki. W filmie ‚Music’występują Kate Hudson, Leslie Odom, Jr. oraz doskonale znana fanom wokalistki tancerka Maddie Ziegler. 

LADY GAGA; ARIANA GRANDE Rain On Me

Lady Gaga i Ariana Grande po raz pierwszy we wspólnym utworze – ‚Rain On Me’, drugiego singla zapowiadającego szósty album studyjny Lady Gagi, ‚Chromatica’, który ukazał się w piątek, 29 maja.

Pierwszy singiel z albumu – ‚Stupid Love’ – zadebiutował na #1 iTunes w 58 krajach, ma ponad 300 mln streamów oraz stał się szesnastym utworem w dorobku Lady Gagi, który trafił do Billboard Top 10.

 
 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku