°C

Takie 'kwiatki' muzyczne dziś w propozycjach!

Universal Music
 

Katy Perry postawiła na kwiaty dosłownie, swoje nowe single zaprezentują także grupa IRA, duet Hurts, Jonas Brothers i Hayley Williams, Hayley zaskoczyła fanów solową płytą.

IRA W Górę Patrz
Po 4 latach grupa IRA wydaje nowy singiel, do którego tekst stworzył wokalista Artur Gadowski wraz z Wojciechem Byrskim. Piosenka zapowiada nadejście kolejnego albumu zespołu, którego premiera ma mieć miejsce jesienią 2020 roku.

Teledysk do klipu wyreżyserował i wyprodukował sam Artur Gadowski, co zapewne może być dużym zaskoczeniem. 

 

 

HURTS Voices
Po długiej przerwie zespół Hurts powraca z nową muzyką. Singiel 'Voices' to żywy i przejmujący utwór, poruszający niezwykle aktualne w czasach izolacji tematy problemów psychicznych. Jak mówi sam zespół, 'Voices' to piosenka o wewnętrznym konflikcie i odosobnieniu, oraz o walce podejmowanej z osobistym kryzysem. 'Voices' to piosenka o izolacji, desperacji i manii. Ale także o odwadze, niezłomności i sile umysłu. Napisałem ją podczas mojego małego, osobistego kryzysu, a prezentujemy ją światu w dobie całkowicie realnego i globalnego kryzysu. Mam nadzieję, że przyniesie w tych czasach nadzieję każdemu, kto zmaga się z własnymi demonami – opowiada Theo.

 

 

KATY PERRY Daisies
Katy Perry prezentuje nowy singiel  – ekscytującą celebrację siły ludzkiej duszy w dobie cynizmu i przeciwności losu. Wokalistka w piosence nawołuje, by pozostać przy obranej przez siebie ścieżce, bez względu na to, co mówią inni. W klipie wyreżyserowanym przez Lizę Volishin oglądamy Katy w pięknych okolicznościach przyrody.

'Daisies' to zapowiedź piątego albumu Katy Perry, funkcjonującego wśród fanów artystki jako 'KP5′ (oficjalny tytuł jeszcze nie został ogłoszony). Krążek ukaże się 14 sierpnia. Przy uruchomieniu preorderu, wokalistka otworzyła wirtualną kwiaciarnię – Katy’s Daisies. Ze sklepu można wysyłać wirtualne bukiety wraz z wiadomościami do bliskich.

 

 

JONAS BROTHERS; KAROL G X
Jonas Brothers w odpowiedzi na liczne prośby fanów prezentują dwie nowe piosenki w ramach wydawnictwa 'XV' – to 'X' z gościnnym udziałem Karol G oraz 'Five More Minutes'.

Fani zespołu mogli usłyszeć fragmenty obu utworów w dokumencie „Happiness Continues”, a następnie domagali się oficjalnych wydawnictw. Do kawałka powstał teledysk nakręcony w warunkach kwarantanny. Pierwszy fragment 'Five More Minutes' można było usłyszeć w wideo prezentowanym na ceremonii Grammy 2020.

 

 

 

HAYLEY WILLIAMS Dead Horse
Hayley Williams nie zwalnia tempa. Wokalistka zespołu Paramore wydała swój solowy albumu. Wydawnictwo 'Petals for Armor' poprzedzały dwie wydane wcześniej EPki. Najnowszym singlem promującym wydawnictwo jest utwór 'Dead Horse', który doczekał się właśnie teledysku. Za klip odpowiadają: Zac Farro, Derec Dunn, Nyk Allen oraz Lindsey Byrnes.

Wokalistka miała również wyruszyć w trasę koncertową, ale ta została przełożona na 2021 rok z powodu pandemii koronawirusa.

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku