°C

W połowie maja w propozycjach pełnia lata!

Universal Music
 

Wszystkie nowe hity pretendujące do najnowszego wydania Listy łączy wspólny temat - miłość! Przed nami Jubel, Alchemist Project, Ronan Keating, Milky Chance i gurpa Lukas Graham!

JUBEL Someone
W zeszłym roku  hitem ‘On The Beach’ wprowadzali nas w letnie i wakacyjne klimaty, w tym sezonie, mają nową propozycję – ‚Someone’!

 

LUKAS GRAHAM Love Song
Nominowana do Grammy i wyróżniona multiplatynowymi płytami grupa Lukas Graham, prezentuje nowy utwór ‚Love Songs’.

– ‚To miłosna piosenka wywrócona do góry nogami – wyjaśnia wokalista. – Każdy inaczej odbiera miłosne piosenki. Niektórzy ludzie myślą, że takie utwory są pisane specjalnie dla nich, co uważam za dość komiczne. I o tym właśnie jest nasz numer.’

MILKY CHANCE; JACK JOHNSON Don’t Let Me Down

Jeśli uwielbialiście ich singiel ‚Stolen Dance’, ten utwór też pokochacie i to od pierwszego usłyszenia. Gościnnie w singlu pojawia się Jack Johnson.

 

RONAN KEATING Little Thing Called Love
Piosenka zapowiada nowy album wokalisty, który ukaże się z okazji 20-lecia jego solowej kariery. Z uwagi na pandemię koronawirusa premiera płyty ‚Twenty Twenty’ została przełożona na 24 lipca 2020 roku.

ALCHEMIST PROJECT Difficult Love

Alchemicy też atakują nowymi dźwiękami. Zagorzali fani nie będą zawiedzeni!

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku